Prijava

Je li dobra igra Ghost Recon Back to Kosovo i o cemu govori ta igra?

Dobar dan,nije mi cilj da kritikujem bilo koga,ali zelim da kazem da je vera bez dela mrtva.Ako citamo Sveto Pismo,koje je Bozija rec i preko Pisma imamo priliku da upoznamo naseg Stvoritelja,da saznamo kakve su mu osobine,namere,sta je sve ucinio za nas,dao je svog jedinorodjenog sina za nas.Koliko nas Jehova Bog voli.Vecina vernika zna to vrlo dobro i da li to postuju i da li dokazuju delima svoju veru?Veliki pozdrav svima

Sok od zove jebem ti ja tebi Jehovu u šupičku materinu da znaš ako imaš da pišeš nešto vezano za temu piši a ako nemaš vuci se na post SPC pa tamo napiši i roman ako oćeš.

propustio sam gomilu igrica. stigao sam sada do rezident ivla 4. u principu sam igrao medal of onor, kolo of djuti i vulfenstajna.od svega po 2 dela. tek sada malo otkrivam neke igrice.svideo mi se rezident.nisam navikao na komande i da idem iz treceg lica.meni je pretesko,al mi se zato i dopada.
i igram i snajper elit.koji god deo.vrhunska igra.barem meni

фолаут њу вегас јебе

фолаут њу вегас јебе

Da, meni je mnogo bolja nego trojka. Oni tuneli smaraju do smrti

Ovo skinuti na telefon, divno

Malo mi krava sad mi i ovo govno treba

Koga mrzi da skida igru a malo bi se pucao sljudima jako preporučujem Contract Wars na kongregate.com . Jako prijatna, tipa COD4. Takva je i grafika. Bukvalno. Jedino što mu treba java ergo igra se iz mozile.

Moram li da skidam redom apdejte za pes ili mogu odmah treci?

Ma war mode na steamu i udri bato pam pam pam

kakav je ovaj for honor vidim da je pomama

znam 5 ljudi koji su kupili sony da bi igrali sad kad je izaslo u proteklih mese dana

Vidim da je lud multiplejer, svidja mi se to vrijeme
Kao mali sam htjeo da budem templar i vitez.okruglog stola

slusaj me dobro jebac sta cu ti reci:

ja imam malo roda u kosjericu