Prijava

мени срање тај, ваљда што ми је уопште све што се тиче пирата и тог периода у историји срање ал то је ствар укуса

Najraznovrsniji AC koji sam igrao, odlična atmosfera kao i muzika, šta znam. Franšiza se pretvorila u đubre ako smijem da primjetim.

Ne znam koliko ljudi treba da uvaže mišljenje nekog ko svesno jebe u dupe puno govana i tarzana...

I pobegne od Lemaje XD

hahah jebem te usta do kada će me pratiti to

svakome se desi tarzančići jebi ga, NIJE LJEPO kad se desi ahah

Pa Toma je već smorio a za Lemaju dok ne umreš
Ljubi brat

I da li vredi skidati GTA V, 60 gb preterase ga...

a šta se desilo s lemajom štoe nema

Glavni je napadao nešto i drznula se. Sad nema šta da pitaš, kad si imao priliku propustio si

"japanski ar-pi-džijevi su gowna smrdljiva i to samo jadnici igraju!"

- O čemu Vi to gospodine ?

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/001/156/411/d16.gif

Ko voli klasične point and click avanture, Thimbleweed Park je fantastična igra.

http://igg-games.com/wp-content/uploads/2017/03/Thimbleweed-Park-Free-Download.jpg

untold stories, text bejzd horor igra baš je dobra skinite

Igra li ko Outlast 2? Nekako mi je kec sa Whistleblower-om za sad bolji. Sviđa mi se ludnica i likovi koje srećeš, ovde mi nekako bezveze što me juri gomila seljačina, jedino se baba izdvaja.

Zajebite kritike i negativan hajp zbog jebenih animacija sporednih likova, jer ako zažmuriš na neke bagove koje mogu da zasmetaju perfekcionistima (ne mislim na grafiku i animacije, nego da se ponekad ne pokazuju kvest markeri i ne trigeruju se kvestovi bez da uradiš neku stvar koja nije očigledna i slične stvari, a sve se može ispeglati sa jednim, do dva peča), Mass Effect Andromeda je igretina kakve do sada nije bilo.

Ako izuzmemo Vičera poslednjeg, naravno.

ја сам скинуо одавно ал не игра ми се док не буде крек за онај печ што исправља сва та срања

Verzija 1.0.4 je krekovana, a kad krekuje CPY, to ti je to, nema razbijanja daljih verzija. Uostalom, ta 1.0.5 ti samo dodaje šejdere na oči, u suštini. Možda malo više mlate rukama dok pričaju i to ti je to. Ne gubiš ništa suštinski i 1.0.4 da igraš, ništa drugo nije ispravljano što sa 1.0.4 već nije.

EDIT: Kako piše kod Fitgirl...

CPY DOES NOT CRACK DENUVO-PROTECTED PATCHES. NO UPDATES FOR THIS RELEASE UNTIL ALL DLCs AND PATCHES WILL BE RELEASED. EXPECT AN UPDATED VERSION IN A YEAR OR SO.

највише бих волео да ми се обришу сва сећања везана за вичера да га играм поново и опет свршавам