Prijava

Куцао сам пола сата пост (буквално) и сјебе ме Вукајлија.
ТЈАТЈА, ЗАСХТО НАМ ТО РАДИСХ, ДЕЦХКО!?
Елем, Сан Андреас је игра игара (може и мод Србија, но он сјебе графику која и овако није дична).

E ima super mod za san andreas, imas brzinomer i benzin...I mozes da stajes na benzinskim pumpama da punis benzin, a ako ti nestane benzina jednostavno ti stanu kola, mnogo do jaja...

E dajte neki predlog. Smorili su me GTA, Nid for spid, Kanteri, Total vorovi i slicno. A i obecao sam sebi da vise necu da igram PES, makar neko vreme.
Nemojte neke Dote i slicne zajebancije, i da nije previse zahtevna. Moze bilo koji zanr. sad cu da stavim Batman: Arkham Asylum da se skida, al' dajte jos nesto. Uvek me je manje vise mrzelo da istrazujem igre dalje od ovih osnovnih, ali sad mi se igra nesto.

Ако волиш баскет, препоручио бих НБА 2к11 или 12. Одлична игра, тешко досади.

Ако волиш баскет, препоручио бих НБА 2к11 или 12. Одлична игра, тешко досади.

Pogotovu ako imas nekoga koga deres po ceo dan kao ja.

А је л' може неко мени да појасни где да нађем Маунт анд Блејд а да не морам да га купим, и да имам целу верзију? Пробао торент, неће.

Pogotovu ako imas nekoga koga deres po ceo dan kao ja.

Радо али немам кога. За сад играм само My Player, јурим Кућу славних. :)

Скидај Свена и док цепаш дери се ЈА ЈЕБЕМ што гласије можеш, де ћеш боље!

kakvi su ovaj sims medival i tropiko 3?

А је л' може неко мени да појасни где да нађем Маунт анд Блејд а да не морам да га купим, и да имам целу верзију? Пробао торент, неће.

Probaj ovde.
http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=9&t=246074&hilit=mount+and+blade
Mene stvarno mrzi da malo više tražim.
E, da, skini Najc of Onor, ako ga nisi prešo prethodnih 500.002 puta.

Скини Стронгхолд КЕЦ!

Tropiko 3 nije loš igrao sam.

Ja sad igram World of Tanks, IL-2 Sturmovik 1946, Lord of the Rings War in the North i Assassin's Creed Revelations, a skidam Call of Duty Black Ops.

Ae neko Serious Sam first encounter nek skine, pika mi se preko neta!

Скини Стронгхолд КЕЦ!

Управо сам стук'о Саладина и два Ричарда заједно.

nejbor from hel keca i dvojku

IL-2 Sturmovik 1946

imas dzojstik da igras na full realism?
ako volis te zajebancije, moz da skines warbirds dogfights (poprilicno realno letenje na full real), pa da picimo koji dogfight :)

Ma koji džojstik. Cepam na tastaturi, ali nisam loš, onako, uključim ponešto, al ne full realism. A na netu igram preko HypperLobby-ja. Ako oćeš možemo da opikamo malo.

EDIT: Sad gledam na piratebay-u nema taj Warbirds Dogfights, ima neki sa 3 sidera i jednim ličerom. Imaš neki link dobar?

ne mogu il-2, mrzi me da instaliram windows, a za mac je ova gore najbolja simulacija.

mada, mozda i hocu ovih dana ako si za, nisam nikad igrao online, a flajt simulatore (pacifisticke i odskora ove sa pucanjem) pikam vec 7-8 god :)