Prijava

Koji kanter, 1.6?
Ja sve hocu, ali nikako da ga instaliram... prosli put skinuo neku verziju pa mi nije nalazila servere uopste.
Sad igram fallen enchantress:legendary heroes
Odlicna igra, mesavavina heroja i civilizacije. Dakle turn-based strategija, istrazujes mapu, gradis gradove, otkrivas tehnologije kao u civilizaciji, a imas heroje, radis kvestove i koljes se kao u herojima. Jedino sto je malo izbagovana, i sto je diplomatija go-kurac, ali kad se sve sabere odlicna je igra...

Daj nek' neko kupi za 400-500 kinti original Dead Space 3 da pičimo co-op kampanje.

Školjkaboj
Koji kanter, 1.6?

Dobio sam ovaj novi od nekog lika, bilo za 2 evra letos, svako malo (prvi put izgovaram ovo) bude neka akcija i daju jeVtino. Ima i na kupujemprodajem za 400 dinđi i igraš k'o čovek. Ubacili neke competitive mečeve, 5 na 5 i ne sme da se izađe pre kraja, inače sledi ban, pa ti daju neki rank i kako igraš, taki ti rank, ako gubiš, opadne ti, itd.

Chavez
Daj nek' neko kupi za 400-500 kinti original Dead Space 3 da pičimo co-op kampanje.

I to sam dobio za dživžu od ortaka, bilo za dolar da se kupi. Nemam onu karticu, pa sam d'uzmem, zato imam lika u Rusiji, pa mi on kupi tako neke stvarčice. Tamo je sve jeftinije 30-70%.

Jebemu pa odakle saznajete za te akcije?!
A dobro, ja sa 200 dindzi u novcaniku ne mogu da kupim ni da daju za dzabe... al' dobicu i ja jednog dana platu!

Јел зна неко шта се дешава са Скајрим Онлајн, кажу да је срање, оће ли се плаћат или је фри?

Školjkaboj
Jebemu pa odakle saznajete za te akcije?!
A dobro, ja sa 200 dindzi u novcaniku ne mogu da kupim ni da daju za dzabe... al' dobicu i ja jednog dana platu!

Odeš na steam-ov sajt, tamo bude na početnoj negde, ako ima popust, mada ja nemam tu karticu i moram da cimam ljude da uzmu. A i na kupujemprodajem ima da se nađe fina cena.

A Skajrim sam video sad, piše 80 evra cena lololo

Kul!
Ja evo instalirah cs 1.6 ponovo, pa ako ima neko da i dalje djira to, nek se javi...

Global offensive 400 dinara a bolja je 1000 puta od 1.6. Na kupujem prodajem ima

A global ne moze pirat da se igra jel? Mada 400 je dzabe. Nego nek mi fikne neko u pvc link za sva tri betmena al da ne zajebava ono sa snimanjem pozicije.

Verovatno može, ali za 400 din se ne isplati cimati. Igras na zvaničnim serverima,dobijas redovan update i mozes da zaradiš na skinovima i slično.

Zna li neko kako i đe da skinem World of Goo, ali punu verziju? Demo dozvoljava samo prvi level, ništa dalje.

Zna li neko kako i đe da skinem World of Goo, ali punu verziju? Demo dozvoljava samo prvi level, ništa dalje.

Vrh igrica,obozavam je! Eo:

http://thepiratebay.se/torrent/4545071

Nego, hocu da igram neku online RPG igricu. Nikad nisam igrao to.

Razmatram Guild Wars prvi deo,ali ne znam igra li to jos ko? Matora je poprilicno.

Predlozi?

Kingdomrush i bole te kurac. Imaš 2 dela da ne kažem

Pogledao sad kak'a je,ne svidja mi se bas nesto. Je l' igrao neko World of Tanks? Valja li to cemu?

Igraj Neverwinter preko Steam-a, online.

Ako hoćeš baš dobru i tešku igru(RPG) igraj Dark Souls II.

Dobar RPG je Kingdoms of Amalur: Reckoning iz 2012. godine.

Ove dvije nisu preko neta.

Poceo sam World of Tanks,nisam se odlucio za RPG. Skroz mi je do jaja WoT.

Jesi zaspo Sindjeliću?

Jel trenutno bolja fifa ili pes? A videh da je fifa brazil izasla i ima mnogo visoku ocenu u svetu komp al jos nisam citao tekst. I jel ovaj canter global ofensive bolji od 1.6?