Prijava

Jel moze neko da predlozi neku strategiju sa razvijenom diplomatijom i politikom a da valja?
Ili nesto u fazonu civ 5, samo sa vise mikromenadzmenta.

Krusejder kings 2, Viktorija 2, Evropa univerzalis bilo koja...

Ja se sećam da sam voleo da pikam Imperial Glory, bila je igra do jaja u to vreme, overi je.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ_itwKvXUg

Dobra je ona, ali je ril tajm.

Dajte neke dobre ril tajm strategije da valjaju, al da nisu u budućnosti, da nema čudovišta, magija i tih sranja, nači SAMO REALNO

E i jel igrao neko GRID 2, kaki su utisci?

Dobra strategija je "Rise of nations" mada preporučejem da probaš neku strategiju pronaležnja sopstvenog mozga... mada to će sa trenutnim CNSom koji posjeduješ biti turn based. Srećno

E da može i joint task force. Nije baš klasična strategija al može ti bit zanimljivo što znam. Imaš neke misije i u Bosni šatro se biješ protiv Arkanovih Tigrova lol

Zanemariću uvrede, mrsko mi se svađati. Ti misliš da sam ja glup, ja mislim da si ti glup i kraj priče, bar s moje strane.

Inače, Rise of Nations mi je omiljena igra, previše sam je igrao, tražim nešto u tom fazonu.
Probaću ovaj JTF, hvala

Дота није лоша позз

E i jel igrao neko GRID 2, kaki su utisci?

Mogao bih da kazem da jebe mame na vise nivoa, ali cu ipak reci da jebe van vremensko-prostornog kontinuuma (kol'ko sam se prosr'o sa ovim sad). Jedino sto su trebali da zadrze upravljanje iz prvog dela,bas je bilo tesko...

Dajte neke dobre ril tajm strategije da valjaju, al da nisu u budućnosti, da nema čudovišta, magija i tih sranja, nači SAMO REALNO

Generals Zero Hour sa ortacima preko Gamer Rangera.

A imaš i još dosta dodataka na ziro aur.

Mož da overiš i red alert 2. Dobra igrica skroz

Igrao sam crusader kings 2, victoria i europa universalis mi se ne svidjaju kako izgledaju... igrao sam i rise of nations. Imperial glory mi se nikad nije svidjao, delovao je kao soc varijanta total war-a, ali je bila okej igra za svoje vreme...

Koji ste luzeri sa tim strategijama, to normalan covek koji ima zivot ne moze da igra.

jel ima na torentu neka f1, grand prix ili tako neka verzija da sljaka? moze i starija

imaš f1 2013 ja igrao, odlična igra

linak

Najbolje sto se tice diplomatije je Dark Messiah of Might and Magic

Ako je diplomatija klanje orkova i dzinovskih paukova, onda ima dobru diplomatiju...

to je najbolja diplomatija...