Prijava

crkavam.

jel postoji neki twisted metal za pc, relativno noviji, a da nije onaj sa soni keca?

Možda ovo? Nisam igrao, ali mi se čini slično.

baš sam mislio konkretno na Twisted, igrao sam ovaj karmagedon pre jedno 10tak godina, na svojoj prvoj dvojci ♥. Doduše, ovog novog nisam ni probao, al sam video gejmplej, nije mi to to. Tvisted je ipak majka

Za vicera troiku imam velika ocekivanja i snestrpljenjem ga ocekujem.

Car Mechanic Simulator 2014.
 
 
 
 
 

do jaja igrica :D

Sećam se nje. Dobra je bila, sećam se one staze po snijegu, pa možeš da ideš žičarom i tako to. :)

to je tvisted za sirotinju. ranije ako neko pre ekipe iznajmi soni i uzme tvisted, ovu vigilante smo koristili kao alternativu

Izašla poslednja epizoda Voking deda!

murš sad moram da odigram a i ovako sam neispavan lolo

Ja imam tri ispita naredna tri dana lololo

E ja igro kod ortaka, tj zajedno smo igrali, posto je moj komp govno

Sniper Elite v2 - kul al prekratko
Sniper Elite 3 - Afrika - jos kulje, teze i duze

moja preporuka za one koji vole takve igrice, mada je malo glupo da ti kao snajperista moras da rushujes u sela i porokas sve sam sa 20 metara udaljenosti.
Ima onaj dojajni efekat da kad zadas smrotnosan hitac, prikaze se krupni plan metka koji putuje pa rascopa lobanju, srce, pluca, muda , jetru u zavisnosti sta ste pogodili.

A sad nas to smorilo posto smo obrnuli, pa skinuli GRID 2 da bismo igrali jedan protiv drugog,al to numemo da nastavimo pa igramo karijeru naizmenicno. Jako slicno Nitvor spidu al nema onog smaranja sa drkanjem kola i zaradjivanjem kinte, vase je samo da se vozi.

Ladno igra ima 4 završetka jebote lol
Baš me interesuje kako će uraditi sledeću sezonu

E do jaja za voking ded, bas sam cekao da se pojavi... za vuka sam se zajebao i izbrisao igru 3 dana pre nego sto je izasla poslednja epizoda, i sad me mrzi da je instaliram ponovo.
Inace igram arcanum, nije losa igra...

A sad nas to smorilo posto smo obrnuli, pa skinuli GRID 2 da bismo igrali jedan protiv drugog,al to numemo da nastavimo pa igramo karijeru naizmenicno. Jako slicno Nitvor spidu al nema onog smaranja sa drkanjem kola i zaradjivanjem kinte, vase je samo da se vozi.

Бољи је ГРИД 1...

Е да, коме је екстра смор нек скине War Thunder. Бесплатни онлајн ММО (али баш бесплатан, не као нека јеврејска срања) са авионима и тенкова из Другог Рата, са реалним гејмплејем (дакле нема хелт бара, већ и један хитац убија)

jel ima neki kol of djuti de soliras?da ne ganjam po netu.
pun mi kurac saboraca.

Ladno igra ima 4 završetka jebote lol
Baš me interesuje kako će uraditi sledeću sezonu

Au, ja kapirao tri.
Kako si završio?

SPOJLERČINA ja sam roknuo Kenija :((( i pustio porodicu da uđe kod nas KRAJ SPOJLERČINE

U svakom slučaju veći deo epizode sam bio u ovom fazonu, kao i na kraju prve sezone

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--PyvKXPZz--/18x3i3wc9l9c0jpg.jpg

I sad nisam zadovoljan, moraću ponovo da pređem.

Dajte neku pucačinu gde grafika jebe

i da, skidajte Battlefield 4, igrica šije iskreno, imalo je preko Origina da se skine i igra 6 dana za džabe, ja prešao kampanju za 1 dan, a o grafici da ne pričam :D