Prijava

S obzirom da se dosta plagira predlažem da upozorenje
"Ne kopiraj defke drugih autora. Budi originalan"
stoji ispod slike čiče i da iskače u rezultatima pretrage na vrh strane.
Bez spema.

Edit:
Primer kako bi izgledalo ako se usvoji.
http://img812.imageshack.us/img812/4708/vuka22.jpg
http://img40.imageshack.us/img40/4128/vuka21.jpg
I tako isto svuda gde se uđe, samo kada se uđe na postere da piše "ne kopirajte postere..."
sem na forumu, naslovnoj, četu, autori, ktitori i kontakt. Bilo bi dobro kada bi i stajalo kada se uđe u svoj profil.

Ја се слажем да треба овако нешто да стоји, али на српском. Не на енглеском. И можда може да се нађе боље место. Али добра идеја.

Zašto bi stajalo na engleskom?

На нашки. За

Ne mora na engleskom, može na srpskom. "Ne kopirati tuđe definicije, budi originalan, ukoliko kopirate sledi ban od mesec dana" ili tako nešto.

Može da stoji Carin avatar i "Septička jama se preljeva! Ne sikći na Vukajliju kurvo!!"

A može i šta god ima smisla samo da je na srpskom. :) Nije loša ideja.

Za. Bre. Ali nemojte da pretite Kulin Banom odmah, već samo stavite: "Budite originalni! Ne kopirajte definicije drugih autora, jer će biti zapaženo, samim tim i sankcionisano."

Ovo što kaže Prank Manster. Nije mi palo napamet da tako sročim. To sam htela.

Zašto bi stajalo na engleskom?

Ma trebalo je na sanskritu.

Čitate li vas dvojica?
Onako kao što je sročio Prank Manster što ja nisam

"Budite originalni! Ne kopirajte definicije drugih autora, jer će biti zapaženo, samim tim i sankcionisano."

Na esperantu, pa da ceo svet razume!
Za.

Ok je ideja al čisto sumnjam da bi dalo rezultata

Л0Л је против

Јебига, нема толико тих плагијата, а и кад се то ради, онда се плагирају оне баш познате па се брзо и уклоне. Мешчини да нема неке преке потребе...

ПС: Који сам Костић лололо

Možda ne bi dalo rezultata ali bi onda bar znali zašto su banovani, i da nema šta da se bune jer su na vreme i jasno upozoreni.

Lol-e, koji si ti Džanki, majke mi! :)))

А нисам Џанки, само сматрам да је то беспотребно говнање стране са дефиницијама, већ постоји ово у правилима писања и то би требало да буде довољно...

Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

Lol-e, svi znamo da oni ta pravila koja su sa strane, ne čitaju. Zato je ovo neophodno.

Jebo' te ovaj usrani američki, da je na srpskom bio bih za.