Prijava

Гледам нешто по форуму и видим да нема Рода нигде... Дакле, шта мислите о овој серији-генијалност, или наше стандардно "серијско" просеравање?

Prvih 10 epizoda, koje je napisao Pejaković, su bile dobre. Posle toga su ga opasno umrtvili.

pa da... Imali su neku dinamiku u tih pocetnih epizoda... Kasnije ni rake da opsuje beogradjane

Jedna od najboljih serija globalno.

Jedna od onih serija koje možeš ope' gle'at.. Navuko sam se bio na početku, posle su me smorili pa sam se ope navuko i tako..Ima dobru priču, dobre glumce, jake fore i odskače od
svih drugih serija.

Прво, опасно ће да изхејтују Роде овде.

Друго, мене је серија одушевила. Царска. Реална, нажалост.

Мени је та серија шит.

Тешко говно од серије..

Мени је та серија шит.

Da tebi nije šit već bi se zabrinuo. :p

Meni se nije baš svidela jer previše psuju. Celu seriju se pitaš koji im je kurac više.

Иако волим серију, ова дефиниција разбија:

http://vukajlija.com/vratice-se-rode/32734

То је то псовање ради псовања. Честа бољка у модерној српској кинематографији. Није битан садржај, нити због чега се псује, битно је да се псује.

Odlican pocetak,tema,gluma,sve super do zadnje tri epizode a onda tras!!!!, pucanj u mozak, totalno idiotski kraj sa nekakvim kvazihepiendom gde su cak i smrtno ranjeni vaskrsnuli i otisli na njivu da rade i bla, bla, bla. Surovo i besprizorno vredjanje inteligencije zarad zavlacenja u cmar sirokom auditorijumu, felacio potrosackom drustvu, felacio pucanstvu pod izgovorom "dosta nam je bede hajde neki hepiend pa makar vam se popisali u mozak". Licno, na kraju sam toliko popizdeo da sam cedee sa snimljenim epizodama zavrljacio u djubre i mislim da me ni jedna serija ili film nije toliko razocarala kao Vratice se rode.

Мени је супер серија, одгледао сам пар пута цео серијал, штета што немамо више таквих серија...

Serija nije losa ,ali nas Barandjane namestise najvecim seljacima

Hahahha...ladno je odabrao džiber i digo mi pritisak. Trolčina prokleta. :p

Odlična serija. Over end aut. :)

Francky Delevra
Hahahha...ladno je odabrao džiber i digo mi pritisak. Trolčina prokleta. :p

Odlična serija. Over end aut. :)

Сиса, мени сад криво што сам линковао.

Серија разбиВа!

Alkaloid lepo rekao. Sjebali su realno najbolju našu seriju, od Otvorenih vrata na ovamo. Mislim, to ne znači da je nešto naročito, nego da nam je serijski program očajan.

Odlična serija, samo poslednja epizoda mi se ne sviđa.

Serija nije losa ,ali nas Barandjane namestise najvecim seljacima

Isto k'o nas leskovčane Tika i Đoša, ne mož' nas opere ni Dunav ni Sava.
Inače serija mi vrlo realna, odgled'o sam svaku epizodu i opet bi ili bih. (jebem li ga)