Prijava

Čitajte Jingera, Fransa, Nastasijevića, Delimoa, Pekića...

Čoek je posto od majmuna. Ne spominjite to pred popovima i majmunima.

Brate, realno. Ko nije za sebe, nije ni za druge.

Ako riba iz kombinacije počne 3x dnevno da vas zove, pojebite je poslednji put i nakon toga promenite broj.

a шууур, сад ти себи правиш рекламу, као, ти добро јебеш, рибе те зову, блабла. није да те нападам или тако нешто, фин си дечкић, али сереш брате

nisam toliko lud da jebem nekad!

рајдеру знамо те

исто ко кад бих ја причо да јебем чешће од једном у олимпијском циклусу

tvoji komentari nemaju nikakvu vrednost kad je seks u pitanju. pozz

Čuvajte se ljudi koji kažu "zdravo, zdravo", dakle izgovore "zdravo" dva puta u znak pozdrava, iako ste sami, tj. pojedinačni. Oni su i sami svesni da vam spremaju zlo, pa, pošto su u toj raboti još diletanti, tj nedovoljno prefrigani, izgovaraju i ono drugo "zdravo", ne bi li se malo "oprali", tj. kompenzovali se, a to ih upravo i izdaje.
Umeju takvi i da se prave da vas ne vide - te i nameravaju da svesno ne pozdrave, a onda, pošto je bliski susret neizbežan, izbacuju ta dva zdravo, time šatro plaćajući svoju neljubaznost. U suštini, ti ljudi (naravno uzmite ovu kategorizaciju sa rezervom) vam ne misle dobro, u slobodnoj interpretaciji kroz njihovu glavu se mota nešto tipa "Jebaću ti kruh i mlijeko tkojim te majka zadoijila". Obratite pažnju na to da oni razmišljaju na hrvatskom.

мене си описао

Nie istina, ja nikad nisam razmisljao na hrvackom kad sam govorio zdravo zdravo!

Nisi prepoznao, jer je slićan bosanskom

Vidis to e moguce, jer recimo dok sam razmisljao kroz glavu mi prodje ono jebem vam mamu četničku, a to vrlo slicno zvuči ustaskom jebem vam mamu ćetnićku.

ти педеру нешто причаш, мене си ко зна колко пута видео на факсу па се ниси јавио

ако си неки професор заборави ово "педеру" хе хе

Šta peder, pederčina bre! Da se skupe svi studenti i da ga bacite u kontejner.

E da, nemojte da vozite pijani, drogirani i ostalo "ani".

Alo, bre, studenti, mirni, nemoj da pustim Boxera na vas.
Ozbiljan sam.

Dobije Jebač desetku kod Zera i ovaj mu pruži ruku i kaže: "Kolega, Vaše znanje me je učinilo ponosnim!"

курац, прешо сам у другу чколу да бих успео додем на неку аљаску да млатим паре догодине акобогда

wuut? Đesi prešo? Nisi valjda na Višu kod Kuzmana?