Prijava

јесам јебига

боли ме курац, кад ми признају неке испите да факса имаћу малтене за буџет на другој години

јебе ми се много шта ћу учити, само оћу да идем преко баре и једног дана купим сороша и кајзена

Jebač, ako odeš, ne znam da li ćeš ostati imun na američke burgere menije i onion rings, sikiram se. Ja sam tamo za sedmicu dana natukao 3 kile.

то је најмањи проблем

Dragi Vukajlijašu, ako ti se devojka ne svidi na prvi pogled, pitaj ortaka, ako se ne svidi ni njemu, puštaj to niz vodu...

Bače, ne moraš ići u Ameriku, vraća se Vidra uskoro.

Šom, morao je neko da kaže ovo jbg

Bačje krenuo trbuhom za pičkom

ja uvek tako idem

taj neki raduljica boho

Радјард Куплунг

Bačje krenuo trbuhom za pičkom

Axaxaxaxaxaxaxax

то је ваљда тежња сваког човека

осим педера

Ako niste 100% sigurni da će vam se uloženi novac sa zaradom vratiti, znači da rizikujete. Ako već rizikujete, rizikujte tamo gde će vam zarada biti višestruka, ne k'o ja, jeb'la me druga Danska i 18 hiljada.

Ако већ ризикујете, ризикујте гдје процјените да је квота већа од реалне, на дужи рок бићете у плусу. нпр. ако је квота 3 а ти мислиш да су шансе за такав исход веће од 40% на добром си путу, или квота 2 а шансе 60%, значи гањаш прецјењене квоте. Рокаш иксеве око 3,10 на примјер, и то на рандом парове, тако сам ја прије успијевао да зарадим а нисам имао везе са фудбалом, ко ни сад.

Ne košta vas mnogo da s vremena na vrijeme uplatite 1000 dinara na kvotu preko 10. Pogotovo kad su reprezentacije.

Немојте пециво са маком да заливате јогуртом.

Зато што сам ја тако реко.

Nešto si pobrkao, Bač, anestetik je 'mleko od maka' a ne 'mak s mlekom'.

Ako vam se uveče učini da je frotir koji ste tog dana oprali još uvek malo vlažan, vlažan je. Nemojte se njime pokrivati. Probudićete se vlažnog nosa.