Prijava

za one koji nemaju klimu ovo je efikasan nacin rashladjivanja.pustite vodu da otoci da bude hladna onda okvasite ruke i protrljajte se po telu.postupak ponavljati na svakih 15 min

za one koji nemaju klimu nemojte jesti 4 meseca i kupite inverter da vam ne trosi struju :D

Takođe, ne pravite bladi-meri sa votkom koja ima aromu badema, ali to je neka druga priča

druye ja sam u nedostatku alkohola pravio bladi meri u kombinaciji etanol/sok od paradajza, jbg teško vreme bilo, tresle se ruke lololol

jebote, nikad nisam kapirao vas što pijete po svaku cenu, pa makar bila najveća flaširana govna
pa vodu bih pio do kraja života bez problema, al taj tvoj bladi meri ne bih lizno

tačno mi u glavi drugar sa zozovačom iz plastične flaše

Imam druga 24 godine, alkoholicar teski. Bukvalno mi mister propera pio samo da je alkohol.

Peko njegov komsija kao eksperimentalno rakiju od dinje. Probali po casicu, kazu jbt smrdi na govna i hteli da bace. Ovaj se ponudio da uzme i 14l lagano sabio.

kolko predviđaš da će još da živi?

a najbolji savet koji ćete pročitati na ovoj temi, a deluje tako očigledno: uvek serite pre tuširanja

Uskoro me ćaća izbacuje iz kuće sa 20e u džepu, tako da dajte mi savete gde kako i kuda

Uvijek mozes da se ubijes.

Razmisljaj o tome kad dodje vreme. U kući si još i to je jedino važno

Putovnica je gotova, samo jos da pozajmim 2000k evra i odo u Čikago kod mojih znaš ti dobro kojih

Listam profil jedne djevojke i vidim da lajkuje defke sa ovog renomiranog sajta, kroz glavu mi prolazi ulet i.moje predstavljanje i njen odgovor aj odjebi tigrasti daune :(
Dakle to je najgore sto moze da se desi, uletati u pokusaju da uletim ili ne uletati pitanje je sad?

Bolje umreti mlad i biti zaboravljen nego živeti dugo i konstantno biti jeba(va)n

Sirkane kazi joj da si pseto88 ako mislis da uradis nesto evo meni ne smeta

ne kacite se sa paoclaolomvrra!!!