Prijava

Sveži sam i ponosni vlasnik telefona sa android platformom, pa pozivam iskusnije korisnike da podele svoja iskustva, pozitivna i negativna, da daju preporuke korisnih i zabavnih aplikacija i slično.
Posebno me interesuju preporuke za sledeće aplikacije: kontrola protoka podataka sa mreže (kontrola troškova), GPS (mape, šta se plaća a šta ne i sl), 3G (meni, iz nekog razloga, ne funkcionišu sve usluge, u pitanju je MTS mreža i Samsung Galaxy Fit 5670 tra-la-la nešto), dobre igrice i besmisleni a zabavni programi.
Spam je dozvoljen ukoliko je kreativan i duhovit.

Скини Токинг Тома, то је мачка која понавља твоје речи и можеш да је нокаутираш ако ти докурчи, једина корисна апликација направљена за андроид.

Ал ти је постер, јебало век

Скини Токинг Тома, то је мачка која понавља твоје речи и можеш да је нокаутираш ако ти докурчи, једина корисна апликација направљена за андроид.

Već sam je skinuo, među prvim aplikacijama koje sam našao, nokautirao više puta i dojadilo mi (brzo mi se budi griža savesti).

ja cu uskoro da predjm na novi simbijan^3
ali me mnogo zanima kakav je android
onako..deluje veoma zanimljiv i rasprostranjen i popunjen veoma dobrim opcijama i aplikacijama
ali simbić mi prirasto za srce nekako...

kako ja da znam je l' mi spem duhovit? mislim meni jeste al ja sam subjektivan, pojma nemam kako ce ostali da shvate..

Simijan 3 je sranje,bas kao i bilo koji drugi simbijan.
Programi koji su nneophodni na svakom android telefonu su sledeci:
1.neki od task killera sa marketa
2.winamp
3.Igo navigacija
4.angry byrds
5.opera ili delfin browser
Sve ostalo je opciono i instalira se po potrebi

opera je pjur SIT!!
android vec ima u sebi dobar browser
zasnovan na chrome-u

Ja obožavam svoj android.
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247818_2041179744593_1097295368_32371171_4511822_n.jpg

Možeš da skineš Woman Log, da znaš kad ćeš da dobiješ, da ti računa ovulaciju i kad da piješ pilulu, da turiš srce ako si se spavala taj dan u kalendaru, da upišeš komentar, da ti računa plodne dane i još gomilu takvih stvari :D :D

Elem od aplikacija ostalih preporučujem:
Google Goggles su super.
I Google Sky Map za zajebanciju.
B92 ima vrh odrađenu aplikaciju od naših.
Kul je IMDb.
Volim Recipes kad mi je dosadno i kad idem u stan pa razmišljam šta da spremam.
miCoach je adidasova i ona je do jaja.
sa Coveroida skidam volpejpere i te gluposti.

I obavezno skini neki task menager.

Ljudi, isplati li se uzeti huawei u8110, negde je oko 130 jura, pa mi deluje primamljivo?

http://www.androidsrbija.com/ veoma koristan sajt za vlasnike android fona,ja sam se tu malo vishe zezao,pa sam promenio originalni operativni sistem,sem toga ima dosta korisnih podataka kako unaprediti fon...
iskusniji chlanovi su izuzetno otvoreni za reshavanje eventualnih problema,preporuchujem sajtnu kao dobar izvor podataka!
huawei 8110 je skoro identichan mom vip droidu/zte raceru,mene sluzhi kao zmaj,preporuchujem,ta cena je ok =]

android je extra svi browseri rade kako treba..

od aplikacija bi izdvojio vaser vagu koja se ispostavila tacna :) (na htc tattoo ima ravna strana)

Brdo korisnih stvarcica

Možeš da skineš Woman Log, da znaš kad ćeš da dobiješ, da ti računa ovulaciju i kad da piješ pilulu, da turiš srce ako si se spavala taj dan u kalendaru, da upišeš komentar, da ti računa plodne dane i još gomilu takvih stvari :D :D

Srećom, obdaren sam veoma urednim ciklusom, tako da mi ovakav program ne treba, ali hvala u svakom slučaju, preporučiću ga svojim drugovima.

Zašto svi pominju task killere, šta je sa Menadžerom aplikacija koji se dobija u okviru sistema?

ja koristim advanced battery improve,zahteva par klikova,ali produzhuje trajanje baterije!
isto to radi i advanced task killer!
android pokreche aplikacije u pozadini,koje troshe bateriju,odatle potreba za tim programchichima...
ne znam kakav paket imash,ja sam zbog manjeg rachuna ostavio samo kachenje na net,preko wireless-a,jer bi mi mrezhni net nabio oko 500 kinti dodatno na rachun...

Imam LG Optimus gt450.U odnosu na simbijan, brz je ko munja.Poznanik mi ima nokaju 5800, malo, malo pa se zakuca.Na torentu sam skinuo 3gb full programa i pizdarija za njega.Dobar je android.

Самсунг Галакси мини јебеее... Само ми оде батерија у курац за пола дана. Имате л' још коју занимљиву апликацију, тек сам га узео, изваљујем га лагано?

rovari po marketu,androidsrbiju sam vech pomenuo,mozhda mozhesh da ubacish noviji operativni sistem,ja sam na taj nachin produzhio trajanje baterije sa 2 na 5 dana!
ROOT fona je skoro obavezna stvar,da bi imao bolji pristup samom sistemskom delu fona...
android je izuzetno pogodan za prchkanje,istrazhuj!
od aplikacija koje ja koristim,preporuchujem:
winamp
netqin - antivirus
advanced battery improve - dobar za ubijanje procesa koji se sami pokrechu i rade u pozadini
flashlight - ceo ekran svetli kao lampa,korisno
....