Prijava

ne znam iz kog razloga je alkatel toliko potcenjen kao proizvodjač
moj drug ima recimo idol 2 čini mi se i stvarno je zadovoljan godinu dana šljaka odlično i bez falinki
moj savet za one koji traže dobar fon do 200e je da vade keshovinu za alcatel c9
evo baš sad pronjuškao sam komentare ovde dole http://www.mobilnisvet.com/mobilni/4077/Alcatel/One-Touch-Pop-C9-OT-7047D i nahvaljen je pošteno. realno ima i vrh kameru i ekran i zvučnike i procesor i bateriju
10/10 + smešna cena
bukvalno ne znam da li ima neki od 350e da je bolji od devetke, možda je caka što neće trajati duže od dve godine koje pokriva garancija ali koga boli kurac? prodaš posle godinu i po i kupiš novi,ne? inznimno jak zvuk što me je iznenadilo jer sam navikao da androidi prde, full flegsheepn sve preporuke

Postoji li aplikacija Adblock za android i ako postoji, koja se pokazala najboljom?

Tuga kako neki nedobronamijerni ljudi stavljaju te adove po internetu nemaju šta pametnije da rade isfrustrirane osobe konji jedni.

Gomna, moj Lukse, gomna.

Колко се сећам за те адблокере ти треба рут

Nema od ruta nista jos godinu dana dok traje garancija.

Da li je zaista pozreban antivirus za telefon i sta tu uzeti?

AVG
Može block bez ruta ali ja ne umem da ti objasnim. Skineš ga pa na telefonu nešto poisključuješ da se ne buni dok ga instaliraš pa ponovo vratiš podešavanja i to je to.

Никако није потребан антивирус на телефону, молим те немој скидати то

Немој бити даун

Što ne? Da mi ne supori Z2 šta? 17 antivirusa mogu da instaliram lepi i ko da ga nemam boli me kurac

Класичан си даун који кликће на рекламе јер мисли да ће добити милион евра, па му треба антивирус

Klasičan sam precar koji je kupio tel sa kojim neće da vodi računa da l mu youtube zauzima 34 mb ili se abdejtovao na neverovatnih 71
Noobe

Ne ozb ni antivirus ni oni ccleaneri i magic wizardi i sranja, to je za ovu sirotinju sa lumiama huawei itd.

Ne ozb ni antivirus ni oni ccleaneri i magic wizardi i sranja, to je za ovu sirotinju sa lumiama huawei itd.

И за бохора дауна

DUVAJTE MI KURAC ZAVISNICI OD RAM MEMORIJE

бохоре добио си га за џабе, овако би морао да продаш два телета да би га купио поуу

armine izbaci huawei, odlicni su to telefoni nije im tu mjesto!