Prijava

Nadam se. I unapred se izvinjavam što je vest sa Blica.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/262315/DZH-Ivan-Ivanovic-vredjao-Hrvate-i-katolicku-crkvu

Ono što smatram pogodnom kaznom (pored ukidanja)

http://en.wikipedia.org/wiki/Impalement

p.s.a zaista me zabole za hrvate

Они ће некоме да причају о мржњи. Мршукурац, бре. Немам иначе ништа против Хрвата, али кењају опасно. Ивановићу, издржи!

Ova tema je dojajni piplmetar. Saće počnu da se javljaju oni što su pljuvali onu retardiranu američku komičarku jer se pokenjala po Srbiji - sada će ti isti da brane Ivanovića i da kažu kako je sve šala. Nema ljutiš. Pa i ne treba da ima ljutiš. Dakle, pravda za američku komičarku kojoj nisam zapamtio ime!

pravda za američku komičarku kojoj nisam zapamtio ime!

Ја јесам, итекако! Челзи Хендлер. Минимум педес дефиниција о њој сам обрисао ових дана.

Ivanovića treba ukinuti jer ima mozga, šarma i smisla za humor koliko puvanjak mrtve ovce. Nevezano za Hrvate.

Они ће некоме да причају о мржњи.

Gledam se u ogledalu i mislim, za jedan narod koji je tako burno reagovao kad ga je isprozivala Čelzi Štatijaznam, nismo baš osetljivi kad to isto rade drugima.

ali zar Hrvati ne postoje da bi gubili tekme u zadnjoj sekundi i da bi se sprdali na njihov racun?

ja sam skapirao da su se zato otcepili.

Jeb'o vas Ivanovic kod mene je vanredno stanje! Necu jos 5 dana imati struju! Je l' javlja to blic?? jok? Pizde jedne zurnalisticke! Ne vi, no ovi iz blica.

Dakle, pravda za američku komičarku kojoj nisam zapamtio ime!

Ne nego kazna za maloumnog Ivanovića...

Gledam se u ogledalu i mislim, za jedan narod koji je tako burno reagovao kad ga je isprozivala Čelzi Štatijaznam, nismo baš osetljivi kad to isto rade drugima.

Једно је брате кад нас прозива глупа америчка вонаби комичарка која зна о Србији једнако колико и ја о Француској Каледонији, а друго је кад ми подјебавамо Хрвате о којима знамо довољно.

Мада оверал, сви смо стока, и Амери, и ми и Хрвати.

Je l' javlja to blic?? jok? Pizde jedne zurnalisticke!

Kristina, udaj se za mene.

edit:kod mene ima struje

Ova tema je dojajni piplmetar. Saće počnu da se javljaju oni što su pljuvali onu retardiranu američku komičarku jer se pokenjala po Srbiji - sada će ti isti da brane Ivanovića i da kažu kako je sve šala.

Sa ovim se slažem u potpunosti.

Nema ljutiš. Pa i ne treba da ima ljutiš. Dakle, pravda za američku komičarku kojoj nisam zapamtio ime!

Sa ovim se ne slažem ni malo.
Smatram da svi treba da budu sankcionisani za svoje ponašanje i da niko nema pravo bilo koga da vređa. Pogotovo ne pod izgovorom tzv "humora za široke narodne mase" uz takve Ivane Ivanoviće odrastaju neki klinci i posle za 15 godina ćemo se pitati što oni pale Hrvatsku ambasadu i otkud takav stav i dalje u narodu, bože svašta.
To nije humor.

Мада оверал, сви смо стока, и Амери, и ми и Хрвати.

i bugari!

i bugari!

Они тек. Говна румунска...

Реално, морам да признам да Хрвате као људе волим, а не као политичаре, тако не волим ни Србе, тако да се размишљам - Крајње је време да га скењају због тога!
А с друге стране Ивановић је пичкетина која се, кад му је био Шербеџија, истим тим Хрватим увлачио у буљу и подржавао све што су Раде и Сергеј рекли о глупости распада Југославије...

i bugari!

To.

Једно је брате кад нас прозива глупа америчка вонаби комичарка која зна о Србији једнако колико и ја о Француској Каледонији, а друго је кад ми подјебавамо Хрвате о којима знамо довољно.

Pazi, Čelzi je vredjala, ali nije pozivala da se baci atomska bomba na jednu zemlju ko ovaj Hobit.

Da ponovim, zabole me kurac za Hrvate, ali je ovo divna prilika da se nazi-midžet ukine.

ma ajde bre ivanovic je jadnik...cak i publika koja prima pare da bi se smejala to ne radi zdusno kolko je neduhovit.
nego poenta je da su ovi bugari stvarno prekardasili :)

ВРАТИЋЕ СЕ ВОЈВОДА!

Pazi, Čelzi je vredjala, ali nije pozivala da se baci atomska bomba na jednu zemlju ko ovaj Hobit.

Ахахахах нисам ни читао шта је кењао Ивановић. А јесте кретен. Нек му забране емисију и да га натера да каже јавно да је моју дефиницију користио као фазон у његовој усраној емисији.

Па либо га туки. Он ће да пређе на БН и да потпаљује народ са оне стране Дрине гладан јефтиних београдских шооова.
Боље да помене Јадовно којег се чак и Борис Тадић сетио.

и да га натера да каже јавно да је моју дефиницију користио као фазон у његовој усраној емисији.

ЗАНО САМ ДА ЋЕШ ТО ДА ПОМЕНЕШ!!! КРАЉУ, ЦАРЕ!!!
Кеве ми си фаца :)))