Prijava

Коју год женску да сам питао не осећа, а прилично је јак, сланкастмирис... Ја мирис своје ките осећам, као и други мушки ваљда. Да ли ико зна? ГЕЈ И ТРОЛ СТОП ИЛИ ОТВАРАМ ОЧИ И КОПАМ ЛУБАЊЕ

Осећа, него се фолира.

Možda su lagale jer im smrdi đana.

Ako se ne peru, smrde na kilometar.Lazu kurve.Jebu se na kilo, ne peru se, belo pranje, trihomonas vaginalis, lenjost, prljave gace, ogadi ti se zivot kad naletis na takav primerak.Osecaju one svoj smrad ali to dolazi iznutra pa cak ako i operu spolja a pizda im bazdi kao zverska nastamba, to je znak da je droplja radodajka koja se jebe sa svakim ko je pita.

Jel tebi 'smrdi' njena đana?

da im se svako sat vremena popne do pupka osećale bi...

Ne mora da znaci da svaka smrdi, manijace.Pricamo o extremima.Miris zene je afrodizijak za muskarca, ali ima aljkavusa koje bas bazde na raspadanje.

pa, nisam se susreo sa ekstremima, fala bogu

Svojevremeno kaže jedna koleginica sa posla kako redovno koristi neke naparfimisane uloške kad dobije. Ja je pitam zašto, a ona kaže da sam glup. Ni dan danas mi nije jasno zašto sam tad bio glup...

ooo келт,теби мирише? Па ајд', чисто у научне сврхе, запусти једно 10 дана, па јави резултат :)

naparfimisane uloške kad dobije

jao fuj, pa to tek ne valja... Te naparfimisane koriste te što se ne peru redovno.

bilo šta tog tipa-naparfemisani ulošci ne valja,ne valjaju čak ni dnevni,jer remete floru.
svako ima svoj miris i to je normalno,redovna higijena i ništa drugo nije potrebno.

Radije bih umro nego što bih se okupao - tvrdi Kailaš.HAHAHAH!

ima način da joj se pokaže njen miris i ukus, objasnio čovek
http://vukajlija.com/vaspitacki-poljubac/171368

Ако се осећа неки јачи мирис, у питању је инфекција, гљивична или бактеријска. Ако се пак переш и здрав си и корстиш на пример Еуцеринов гел за интимно прање, нема никаквог мириса.