Prijava

Пошто је сјебано скидање хејта и ко зна колико ће трајати, имам предлог. Дакле, као што за чет и форум постоји аутоматски бан након десетог поста, могло би да се уведе тако нешто и за негативно оцењивање дефиниција једном аутору у веома кратком временском року. Модератори су упућенији у то како и шта, типа 7 минуса за пар секунди или нешто.

Шта мислите о овоме и да ли је изводљиво увести ово?

Мислим да си закаснио. Али није лош предлог.

ZA.

Je l' će Kazan (opet) d'opravi hejt do kraja nedelje?

Je l' će Kazan (opet) d'opravi hejt do kraja nedelje?

Оправљен данас.
Добар предлог.

Да буде нешто као за коментаре. Ко удари 10 минуса за мање 30 секунди, аутоматски бан.

ЗА

Hmm...onda će hejteri da prave malu pauzu kad dele minuse.
Ovo lako može da se zloupotrebi.

Za, ali da i dalje postoji tema za prijavu hejta.

Hmm...onda će hejteri da prave malu pauzu kad dele minuse.
Ovo lako može da se zloupotrebi.

Ma koji će nolajfer čekati? Neće nestati hejtovanje ovim prijedlogom ali će da se smanji zasigurno.
ZA

Ma koji će nolajfer čekati?

Eh, kad bi ti znao kakvih sve ima... :)

Onda to isto da važi i za brzo dijeljenje pluseva? U tom slučaju sam za.

Za, ali u tom slučaju da se odvoji ocenjivanje postera. Na postere se mnogo brže daju ocene, pa bi taj sistem mogao da ih protumači kao hejt.

Dakle, previše je komplikacija - odvojiti postere od defki, pluseve od minusa (u stvari, to ne) pa ćemo onda svaki dan imati bar jednu novootvorenu temu u kojoj nas banovani ubjeđuje da je zaista čitao definicije i pažljivo, mada brzo, ocjenjivao.

Suma sumarum, ne sviđa mi se prijedlog nimalo. Sve ćemo mi to da pohvatamo, i hejtere i lajkere, kad tad.

Svako ocenjivanje bez čitanja treba bude ban - dakle bilo deljenje samo pluseva ili samo minuseva (lajk i hejt), ali i recimo naizmenično lupanje pluseva i minuseva bez čitanja. Dakle, što kaže Buksna, 10 ocena za 30 sekundi je ban. I ćao.

U pravu je luli previše je to komplikovano

Dakle, previše je komplikacija - odvojiti postere od defki, pluseve od minusa (u stvari, to ne) pa ćemo onda svaki dan imati bar jednu novootvorenu temu u kojoj nas banovani ubjeđuje da je zaista čitao definicije i pažljivo, mada brzo, ocjenjivao.

Suma sumarum, ne sviđa mi se prijedlog nimalo. Sve ćemo mi to da pohvatamo, i hejtere i lajkere, kad tad.

Ko da je iz Banja Luke, kako ona to fino obrazlozi i prosto nemam srca da kazem nesto protiv...
: )

Jes' vid'o rezona, a? :D

Слажем се са Лулом, превише компликовано и још неки аутори имају дефиниције типа мајка-кева које се прочитају за две секунде реално...
Тако да сам против...

Па да, баш ме чуди како никад у оваквим предлозима не помињете и кажњавање лајковања...
Против, Лулабај је већ написала због зашто.

Lullaby

Jes' vid'o rezona, a? :D

Predlozicu te za moderatora materemi : )

не помињете и кажњавање лајковања...

Подразумева се, него сам се ја горе лоше изразио. Више од 10 оцена (+/-) за мање од 10 секунди бананчина.