Prijava

Па да, баш ме чуди како никад у оваквим предлозима не помињете и кажњавање лајковања...

Aj pročitaj opet...

Против, Лулабај је већ написала због зашто.

Dakle, koliko shvatam, protiv smo banovanja žgadije jerbo će žgadija da napravi duple naloge pa da se buni po forumu? Objasnite to malo bolje...

Људи! Знамо и сами да овај предлог никад неће проћи, јер ће после све да буде аутоматски и онда више ктитори неће морати да постоје и неће бановати људе без разлога и брисати постере и дефиниције и стављати постере једни другима у одабране! А то њима није у интересу!

Lullaby

Onda to isto da važi i za brzo dijeljenje pluseva? U tom slučaju sam za.

Ne, nisam to predložio. Za lajkovanje niko nikad nije bio banovan, osim ako ne lajkuje sebe sa duplog. Pošto se to lako otkrije, nema razloga banovati za lajkovanje.

Predlozicu te za moderatora materemi : )

Može, za treći mandat, kad ustreba :)

Objasnili smo, Okse - zato što sve to možemo mi da skinemo i nađemo i bez tog automatskog banovanja.

Objasnili smo, Okse - zato što sve to možemo mi da skinemo i nađemo i bez tog automatskog banovanja.

Ali svaka drugi moderatorski post na onoj temi za prijavu hejta je - "Nemojte prijavljivati manje od 20 minuseva, nema potrebe." A drugo, ovako biste stali na put ocenjivanju bez čitanja, pa makar ono bilo i nasumično lupanje pluseva i minuseva (dakle, autor ga ne može primetiti ni kao hejt ni kao lajk). Uostalom, mislim da treba da daš neki protivargument - ok, možete vi i sami, ali šta bi falilo da vam mašina malo pomogne?

Ne, nisam to predložio. Za lajkovanje niko nikad nije bio banovan, osim ako ne lajkuje sebe sa duplog. Pošto se to lako otkrije, nema razloga banovati za lajkovanje.

Pa normalno da nisi, kad ti to nije u interesu. :D :D
Ali tako treba da bude, jebiga, žao mi je.

Da sad ne objašnjavam mnogo Okse, novi sistem skidanja glasova je mnogo brži, pa ćemo skidati mnogo više i bolje, sigurno i te male hejtove, lično ne vidim više problem u tome. Naročito što novi autori koji pišu plagijate i normalno dobijaju minus na svaku defku - i ne mogu da postuju na forumu, pa će se smanjiti broj besmislenih prijava.

Elem, nismo za. Ali ako Kaizen bude - čuće se. A poto je već bio danas na forumu, i izjašnjavao se oko novih prijedloga - znate šta to znači:

ja kad se ne oglasim, znači da sam protiv

:D

Treba uvesti ban za 10 i više minusa, razlog? Pa razlog je jebem li im mamicu balavu, nisu normalni više, ja razumem da te neko iznervira pa mu baciš hejt ali da ideš redom na definicije...i hajde da su sporadični, nego po 100 komada svaki dan.
Dakle, za!

ja svakako hejtujem pametno i na duze staze. nikad me necete uhvatiti!
znaci isti djavo, ali posto su modovi protiv, evo i ja sam, da im se supnem malo.

Да прекратимо ову расправу...

СУШТИНА ЈЕ ДА СЕ ХЕЈТОВАЊЕ И ЛАЈКОВАЊЕ, НИКАД, НИКАД НЕ ИСПЛАТИ.

НА ДУЖИ РОК - Н И К А Д.

Видите како је прошао један солидан аутор Цепам Атоме?

Шта му је то требало да прибегава таквим нискостима?

Cepam atome je najvjerovatnije kolateralna šteta brojnih malverzacija jednog drugog autora.

Ali si, osim toga, u pravu.

Да буде нешто као за коментаре. Ко удари 10 минуса за мање 30 секунди, аутоматски бан.

Против....
Био сам сад на свом профилу и гледам своје дефке на првој страни, лагано могу за 30 секунди да се прочитају...

Уствари ја сам за ово, али је контрадикторно мало, несигурно је такво мјерење :)

Био сам сад на свом профилу и гледам своје дефке на првој страни, лагано могу за 30 секунди да се прочитају...

Тако је. Слажем се.

И ја сам пре месец-два био на твом профилу и читао све редом, што ти рече 30 секунди по дефиницији, и дао углавном минусе. Баш сам био расположен за читање (ту ноћ сам оценио највише дефиниција од како сам овде).

Сутрадан је један од модова мени послао некакав лудачки ПВТ у коме ме је упозорио да ћу бити банован ако будем ,,ХЕЈТОВАО" тебе, а све то је образложио тиме што ја иначе дајем више плусева него минисуа. Чуј, молим те, то!

Да ја дајем више минуса него плусева ја бих давно отишао са овог сајта, али то не значи да не постоје аутори као што си ти, Пекки или Буксетина, чије написаније ми не лежи и верујем да сам вама дао највише минуса.

P.S. Мислим да је тај модератор ипак обрисао мој ,,хејт".