Prijava

Марчела кад видим моментално ми се присере. Одвратнији ми је од Цвије и осталих малоумника....

Marcelo , ubedljivo najgori reper u nasoj sceni . Njegovo ime nisam hteo ni da navedem samo sam napisao "de facto" jer ima neke dobre obozavaoce pa je realno zasluzio , Ali ne moze da se poredi sa Marlonom , Skabom, Ogijem , Fedjom , Zoblom , Ajronom i ostalim likovima , sto se tice Prti bee gee momci su sve najbolje ali nisi oni jos BS liga..

A od koje političke stranke je projekat BS?

Мени Марчело скроз ок.. Има пар песама са онако баш добрим текстовима.

Ovako, nas rep trenutno i nije toliko los. BS bez komentara, momci kidaju. A na sceni ima i gomila onih koji nisu losi: Marlon, Sick Touch, Sale tru, THCF iz te klase, a tu su i PRTI, FTP, Bauk squad, Blind Business i Ajs iz sprdackog repa i hardkora. Mnogima se ne svidja al ja gotivim i Monogamiju. Mnoge nisam naveo, al sve u svemu, srpski rep ima buducnost.

Brate ove dve prvi put cujem xDD ! Naravno da srpski rep ima buducnost jes da zvuci glupo al ja vise volim nas rep nego bilo koji drugi na svetu...

Повраћа ми се, али ПОВРАЋА од целокупне домаће реп сцене, а и репа уопште. Највише ми планинаре по курчини бс и марлон брутал (не заслужују велика слова јер су сисачи курца), и сви ти што трипују као неку озбиљност. Једино што ваља је Прти Бее Гее, Нигрутин (и то махом старије ствари), Бед Копи (Орбод Mебеј и онај други албум, забораио сам му име), Бвана и Блајнд Бизнис, јер су до јаја болесни. Свим осталима реперима пишам по фаци и свршавам у капуљачу.

http://www.youtube.com/watch?v=l6BVDYZFFQk&feature=channel_video_title

http://www.youtube.com/watch?v=dZ7E6ORx6YY

http://www.youtube.com/watch?v=1nvMbG7_ps0&feature=channel_video_title

Prozivka iz kraja, andergraund foreva, likovi isto kidaju.

Niko ne pominje Struku, Vip?:)

Aj provali ovog Jogurta sto spemuje xDDD Brate te klipove sto si obesio mozes da obesis o MARLONOV kurac ;)

Napoleon i Tatula i daVid. Top 3.

struku i pola bivseg basivitija uopste ne gotivim, iako ne poricem njiov znacaj za srpski rep

Aj provali ovog Jogurta sto spemuje xDDD Brate te klipove sto si obesio mozes da obesis o MARLONOV kurac ;)

Је л' би волео да одеш на пикник са њим, да једете заједно сендвиче и тако то?

A , da li bi ti decko voleo da budes u sobi punoj Ajsovih gasova posto vidim preferiras da slusas njegovo podrigivanje.. ?!

A , da li bi ti decko voleo da budes u sobi punoj Ajsovih gasova posto vidim preferiras da slusas njegovo podrigivanje.. ?!

Бих, што да не, нисам ја гадљив на те ствари. И сам упражњавам прдење и подригивање кад год имам инспирације. Него, ниси ми одговорио на питање.

Meni je ovaj rep nekako klinačka muzika...i nekako mi sve proseravanje, poluinteligentni likovi kao otvaraju oči narodu kroz svoje pesme pevajući o problemima društva bla bla, otkrivanje tople vode.
Al volim da slušam Ajsa kako se glupira, nije lako smisliti ni ono što on baljezga u pesmama, nekako me uvek nasmeje kad ga čujem, a ovi su mi svi nešto tmurni u pičku materinu ko da čitav život kopaju po rudnicima.

Meni je ovaj rep nekako klinačka muzika...i nekako mi sve proseravanje, poluinteligentni likovi kao otvaraju oči narodu kroz svoje pesme pevajući o problemima društva bla bla, otkrivanje tople vode.
Al volim da slušam Ajsa kako se glupira, nije lako smisliti ni ono što on baljezga u pesmama, nekako me uvek nasmeje kad ga čujem, a ovi su mi svi nešto tmurni u pičku materinu ko da čitav život kopaju po rudnicima.

Odlicno sroceno.