Prijava

Ђе бисте у овом тренутку рађе ишли да вам неко поклони десет дана летовања, пун пансион све плаћено, фул сервис - у Хрватску или у Црну Гору?

U Montenegro jer ih Bajaga reklamira.

Kroejša.Vaj?Pa nikad nisam bio tamo.

Niko mi neće pokloniti deset dana letovanja.

Не бих ишао нигде.

Јел' сте провалили билборде "1244 острва"?

Чисто информативно, у Хрватској има 1246 острва по мојим информацијама, тако да ми није јасно који им је курац.

Ne znaju ni oni. Važno je da im je ljepa. I naša.

Niko mi neće pokloniti deset dana letovanja.

Неће никоме, али причамо хипотетички, да ти поклоне, где би ишао...

Не бих ишао нигде.

А да мораш да бираш, да ти држе пиштољ уперен у главу бре лолололо

Hipotetički, kažeš. Ne dopada mi se tvoja hipoteza gari, ali ništa lično, meni se ionako ne dopadaju ljudi koji postavljaju hipoteze.

Ја у Црну Гору, бољи су они... Нема бољег народа од Црногораца.

hrvatsko primorje je predivno, 'oću tamo.
:)

У сваком случају, радије бих ишао у Хрватску, Црногорци су ми се попели на курац.

Išla bih vrlo rado u Hrvatsku.
U Crno Goru teeeeško, čak i da mi plate.

Inače ću na Tasos.

Ja ću ove godine u Grčku da trošim pare,Crna Gora mi se na glavu popela :)

Мислим да нећу више да крочим у Црну Гору. За Хрватску ме заболе, можда и одем. Одо негде де нисам био.

kada bih morao da biram izmedju Crne Gore i Hrvatske, izabrao bi selo svoje i one bazene dje mjenjaju vodu jednom u 10 dana...

Чисто информативно, у Хрватској има 1246 острва по мојим информацијама, тако да ми није јасно који им је курац.

Subliminalna reklama, Srbima ostaje u glavi broj 12/44 lakše nego 1246...

kada bih morao da biram izmedju Crne Gore i Hrvatske, izabrao bi selo svoje i one bazene dje mjenjaju vodu jednom u 10 dana...

Ditto. Crna Gora, ok, ali svako ko ima decu, dvaput mora da se zapita ako ide u Hrvatsku.

Crna Gora,jebiga ponos je ponos, ni Crnogorce ne volim preterano al u poredjenju sa Hrvatima ih obozavam.

Sta Ditto, sta znaci to koji djavo?