Prijava

Da vidimo koliko ima ćoravih vukajlijaša.
Da li nosite nešto od navedenog i kolika vam je dioptrija?

Nosio naočare tri godine, -1.50 na oba oka, sad sočiva posle godinu dana pauze, nisam ništa nosio, evo mi dioptrija -2 na oba oka.

Naocare - 0,75 oba oketa :D

Sočiva, - 5,25 lijevo, - 5,50 desno, uzimam titulu najćoravijeg vukajlijaša! Lock!

Не, али волео бих. Хтео бих сочива у црној (не браон, не неко зелењикаво говно) боји, без зајебанције. Ваљда зато што имам светле очи и онда су ми тамније очи привлачније (увек лепше оно што немаш).

Ćore, 1.5.
Iskoristio bih ovu priliku da se pohvalim da imam i rej ban avijatorke, al' sa dioptrijom.Jebu.

Наочаре, око 3 диЈоптрија, чекам доТкорку да ми каже могу ли сочива па дузмем то полако.

Мени никад није било јасно зашто људи који треба да носе наочаре или сочива то не раде, и зашто је људе мука да их носе, стиде се, шта?
Мени су наочаре за вид у 99% случајева кул, тј кул изгледају на некоме, мајке ми.

Ја стварно видим добро, ђевојка ми се крстила један дан јер сам видио јежа у мрак на хиљаду метара, а притом сам био пијан, тј није ми ни вјеровала док нисам пошао, узео га и донио га до ње :)
Али зато ми ћаћа носи два дна од тегле :)

Мени никад није било јасно зашто људи који треба да носе наочаре или сочива то не раде, и зашто је људе мука да их носе, стиде се, шта?

Оно што је иронија, неки од њих боље изгледају са наочарима.

Ja izgledam ko poslednji narkos kad skinem naočare.

Ђозлуци, -1 диоптрија. Прво сам носио пар година ленонке, сад оне пластиканере. Све у свему кул, у старту сам паметнији од саговорника без наочара.

Све у свему кул, у старту сам паметнији од саговорника без наочара.

Nije što si pametniji kad nosiš naočare, nego su obično sagovornici toliko glupi, da sami pretpostave to :)

И ја сам прилично ћорав...Фазон -4,50 лево, а десно -3,25... Носим сочива и наочаре,само што наочаре углавном увече пред спавање,а сочива већи део дана.

придружујем се слепој екипи!

-2 и -1.75, тако нешто...

nosim... -1.75 i -2...jebe me mioptija, nejednake dioptrije i onda ne vidim ćoškove..mala dioptrija ali zbog te razlike kad skinem naočare ne vidim skoro ništa...

Nosim teleskope.

Desno oko -0.25, levo -2... naočare zonfa

Smarko, ja recimo iz klasičnih pubertetlijskih kompleksa, kao klinac baš dugo nisam nosio naočare iako je trebalo (zato mi je sad ovolika dioptrija na jednom oku). Bila ona fora, imam bubuljice, još da stavim naočare, pa ko će da me pogleda, majke ti :))

kao klinac baš dugo nisam nosio naočare iako je trebalo

+1

Samo sto sam ja gore prosao... :)

Smarko, ja recimo iz klasičnih pubertetlijskih kompleksa, kao klinac baš dugo nisam nosio naočare iako je trebalo (zato mi je sad ovolika dioptrija na jednom oku). Bila ona fora, imam bubuljice, još da stavim naočare, pa ko će da me pogleda, majke ti :))

Najedi se, ja sam ih stavio. Preko bubuljica. A još sam i brkove imao.