Prijava

Колико би коштала та ситна поправка?

Ја док сам ишао у средњу у Сремским Карловцима имао сам исти проблем. Однесем код оптичара, лик ми уради џаба, а ја га почастим са 20 динџи јер сам само толико имао у џепу. Тек сам био уписао, па још нисам имао потпун појам о динарима. Послије кад сам сконтао шта сам урадио изтрансферисао сам сам себе и било ми је јасно зашто је оптичар понављао ''не треба'' а ја као дингоспо у фазону ''не, не, то је за вас''. А још је била нека олињала, полураспаднута новчаница.

Углавном, не би требало да ти ишта узму.

Однесем код оптичара, лик ми уради џаба, а ја га почастим са 20 динџи јер сам само толико имао у џепу

HAHAHAHAHAHAHAHAH CARE

Nosim naocare a ranije sam nosio sociva al me nesto posle nekog vremena pocela zajebavaju pa sam koristio vestacke suze i bilo ok neko vreme pa kasnije opet pocelo, cim bih stavio sociva pekle me oci i suzile pa sam pravio pauzu i posle toga jos dva tri puta bacao po 3000 dinara i pokusavao da nosim al ne ide. Sada bi opet uzeo sociva al mi se ne bacaju pare. Pa jel ima neko iskustva i da zna sta bi moglo biti, cuo sam cak da je moguce alergija na sociva?inace bio sam kod dr i on kaze kao da je sve ok al kada god bih stavio sociva uvek bi bila burna reakcija ociju.

Da l' +3.25 na levom i neki minimalac na desnom. Imam neutralnu verziju i tamnu i osećam se pametnije kad ih nosim!

šta bre koji kurac, kako retardirana tema, šta koga boli kurac dal neko nosi sočiva ili faking naočare?! ošo sajt u tri lepe pičke materine....

О сунце вам пољубим ћораво!
Имам ја један јутјуб снимак на коме скупљамо моја сочива. Али то није за овај сајт.
лололо

Jes tema retardirana al reko bolje ovde da pitam, mozda neko i odgovori. Na raznoraznim cesto iskuliraju.

aha, miloše nisam čitala tvoj post uopšte, samo sam videla naziv teme i uvodni post i reko "kakva su ovo jebena spomenarska pitanja?!"

što se tiče tvoje dileme, nikad nisam nosila sočiva, uvek mi je to bilo u fazonu koji će mi kurac, se drkam sa tim, naočare su mi mnogo jednostavnije...

Počeo da ne vidim na blizu u četr'es trećoj. Moraću ovih dana do čika-doce, pa ću vam javiti rezultate.

Имал неко овде искуства са скидањем диоптрије ЛАСЕРОМ?

-4.25 на десном, -6.00 на левом, носим сочива има већ 9 година, свакодневно. Већина познаника ни не зна димам наочаре.