Prijava

Мјесто на коме сте одувијек хтјели нешто рећи, а остале је болила пиша (читај: пенис, не читај: курчина) да вас пита.
__________________________________________________________

Фацо, да ли мислиш да си попустио у задње вријеме са писањем, и да ли се као и ја чудиш када видиш да ти људи та срања позитивно коментаришу? И друго питање: постоје ли на сајту неки људи који су те страшно разочарали својим понашањем, а испочетка су ти изгледали тотално кул и дивио си им се?

Баш добро да си ме то питао! Што се првог питања тиче... Да. У суштини дијелим твоје мишљење. Слабије пијем у задње вријеме, па и инспирације нема.
А на друго питање одговор је такође позитиван: Да. Има их неколико, нажалост. Ниси тражио имена, па их нећу наводити.

Лик који је поставио питање, није тражио. И то је то. Таква су правила :)

e jebi ga...ja mislila da ćeš sad da prozivaš nekog, pa ti taj odgovori, pa frka...dosadno, daj da se zabavimo malo...aj kaži na koga si mislio?

Ај фацо мене питај што год оћеш, ја ћу да одговарам, може тако?

Mislim da niste ukapirali kako ovo treba da funkcioniše.lolo

Лазаре , да ли мислиш да се у последње време накотило много неморалне , гнусне и безкодексне безбожничке гамади на овом сајту који све више постаје нешто налик на Б92 , мајку му јебем непатриотску?

Да.

Aj' da probam i ja.

Lestate, ja stvarno ne znam šta da te pitam...

Ajde ne smaraj onda, ometaš me u JEBANJU.

Ajmo dalje, Pitanje autor - odgovor cleverbot, ili pitanje ja - odgovor ja, a možeš i ti.

Смарко, да ли мислиш да су новије дефке све говно до говнета?

Да.

Ох, ти боже секса, Фету, да ли је истина оно што причају о твом полном органу?

Хм... Па да ти кажем право, истина је...

Не желим да се хвалим, али метер је метер...

СМаре и Космо, Еди вам је одговорио на питања горе :)

Ево, сад је ок. Видим да смо кренули у добром правцу.

Ма знам ја како функционише, него мени не пада напамет питање никакво :)

Blekčino, care, šta misliš o ovoj Cofacofinoj temi? Pitanje br. 2: Koji ti je omiljeni plagijat?

Cofacofa je jedan od kreativnijih popova koje sam upoznao i ova tema je samo inercija njegove intelektualne gravitacije. Zadovoljan sam.

Što se tiče omiljenog plagijata, dvoumim se između "zakona poslednje kapi kod pišanja" i "autobusa kao primera relativizacije vremena". Mislim da sam obe obrisao preko 100 puta i svaki put imaju pozitivan skor. Tako da se u tim trenucima uvek dvoumim da li da puknem šakom u monitor ili da silujem kreatora definicije i njegove plusovatelje, đuture sa familijom ( male ćere takođe ).

Kosmo,jel misliš da treba da ukinu tu frku za sticanje 50 poena i da onda neće biti toliko govnjivih definicija?

naravno da tako mislim, dobro si se setila to da pomeneš...

Šta radiš na ovom sajtu jebo te on, ako ne režiš na tebe reže. Koji ćeš kurac ovde??????

sviram kurcu a para nema, u pravu si, pička sam a i nekoliko ljudi su tu pa moram, svejedno zna kajzen kako se radi pos'o

Шта ти, пречасни Фету, мислиш о укидању те фрке?

Пази да ти кажем, с обзиром да дефиниције не читам од Нове Године, сматрам да је ипак неопходно задржати ту границу, како не би било говњивих постова на форуму и чету, јер говњиве дефиниције су већ рутинска ствар.

Ее 'де си?

Ево, ништа...

Draga Črčo, imaš li kakvih briga i strepnji?

Oh, niko da se zabrine za mene! Hvala ti k'o sestri rođenoj.
Imam, moja ti, veliku brigu, kad budem išla na gostovanje u Banja Luku (da, da, upoznaću Facu, tražiću autogram i za tebe, ništa se ne brini!!!) i kad budem išla na more, plašim se da će posterdžije saznati datum mog odlaska i napraviti masovnu uplatu ktitor naloga i štancovati postere 24/7 i da će me sačekati deponija. A i ovako se osećam k'o ciganče (malečki pripadnik romske zajednice prim. aut.) plivajući u govnima od postera i kopajući po tuđim omiljenima u potrazi za potencijalnim odabranima kao po konteneru.
Eto, pade mi kamen sa srca!

И ајде сад реци ми зашто ни у једној мењачници неће да мењају металне евре, к'о да то нису паре и зашто се касирке мрште и псују ти иза леђа кад јој истовариш последњу сићу из ћеркине касице за кутију пљуга, к'о да и то нису паре?

Зато што су шљам.