Prijava

Ne znam da li je ovo moguće, ali ne vidim zašto ne bi bilo, kada se posteri brišu trajno. Recimo, zašto se svi nalozi banuju trajno umesto da se obrišu? Dobro, razumljivo je za naloge koji imaju definicija, oni ostaju tu da bi i njihove definicije ostale tu, ali šta je sa gomilom duplih naloga koje ljudi prave? Nemaju ni definicija ni postera ni komentara, zašto da stoje na sajtu, zauzimaju memoriju, daju loš uvidjaj o broju korisnika, i zauzimaju korisničko ime koje bi možda neko drugi hteo? Predlog je da se SVI dupli nalozi koji su otkriveni kao takvi, a nemaju definicija, postera, niti komentara-postova, ili imaju neznatno mali ili nekvalitetni broj istih, budu obrisane za opšte dobro servera (Nek je i malo poboljšanje, opet je poboljšanje).

Isto ovo može i sa kretenskim definicijama koje se brišu na prvi pogled, ne vidim razlog njihovog postojanja na groblju.

Protiv. Ti nalozi su vlasništvo sajta i ostaju kao dokaz za nečije postupke.

Za takve naloge postoji trajni ban.

Kostić u borbi za vlasništvo sajta. lololololo

Костићу, а што се онда НЕКИМ ауторима бришу постови и коментари увредљиве садржине? За њих не важи то да мора постојати доказ о преступу?

Kostiću brate smorio si kvazi-modovskim postovima.
Što se tiče predloga (sad ja glumim Kostića) predlagano je više puta, i odbijeno jer bi se napravila pometnja i u broju ocena i kurac palac blablabla

Zavisi koja vrsta pometnje, ako će im jednostavno nestati sve ocene koje su ikad dali, onda je to i dobro, jer su bili dupli (To samo za ove što su dupli nalozi).

Što se tiče dokaznog materijala, to uopšte ne mora da bude neophodno ovde. Ovaj sajt je u suštini besplatan za korišćenje, i njegov vlasnik ima pravo da te sa njega udalji bez imalo dokaza o tvom prekršaju, ili čak bez samog prekršaja.

I postovi na forumu i komentari i razna sranja, zamisli sad tebi pukne nešto u glavi kao Pinkiju večeras i oni ti obrišu nalog, sad Kostić i ja ispadamo šizofreničari i retardi...

Bezvezni,bespotrebni predlog

-

Iskuliraj.

Nepotrebno, a i ti ljudi su izdelili neke ocene.

Костићу, а што се онда НЕКИМ ауторима бришу постови и коментари увредљиве садржине? За њих не важи то да мора постојати доказ о преступу?

Сем у случајевима када је сам доказ преступ и његово постојање нарушава правила сајта.

По тој логици би се леш убијеног морао држати у судници током суђења да би се доказало да је неко убица.

Da li je potrebno da se ponavljam... Dupli nalozi, tj nalozi napravljeni iz razloga da se daju lažne ocene, i istovremeno ti nalozi nemaju komentare niti postove na forumu, a bilo koje ocene koje su podelili su nebitne jer su lažne, jer su sa duplog naloga. Sve sam lepo naveo u glavnom postu, zašto ljudi pretpostavljaju da mislim da bi se recimo Pinkiju trebao obrisati nalog jer je trajno banovan?

Neki su pisali defke i sa duplih. Štaš sa njima, kad su ocene lažne, ali defke postoje pa postoje?

Koji ste Stefankostići.

Dupli nalozi, tj nalozi napravljeni iz razloga da se daju lažne ocene, i istovremeno ti nalozi nemaju komentare niti postove na forumu, a bilo koje ocene koje su podelili su nebitne jer su lažne, jer su sa duplog naloga

Ocene se brišu, nekvalitene definicije se brišu, sve što je protiv pravila se briše. Ti nalozi ostaju. I tačka.

Ti nalozi ostaju. I tačka.

Ако си ти тако рекао, тако мора бити...

Ако си ти тако рекао, тако мора бити...

Nemoj se tu kurčiš nešto, banovaće te Štefi.

KOsticu. NECES MODERISATI!!! Modovi, banujte ga zbog zesce smaracine ostalih clanova po forumu.

Neki su pisali defke i sa duplih. Štaš sa njima, kad su ocene lažne, ali defke postoje pa postoje?

Dobro, oni neka ostanu. Poenta je da POTPUNO prazni nalozi koji su korišćeni kao dupli i kao ništa drugo nemaju svrhu i nemaju razlog da postoje.

Komplikovano je za napraviti, znam jer se amaterski bavim programiranjem.
ponoviću se

Nepotrebna komplikacija

Ocene se brišu, nekvalitene definicije se brišu, sve što je protiv pravila se briše. Ti nalozi ostaju. I tačka.

Stefanator u akciji...

Šalu na stranu, ima predlog dobrih strana, ali može se ograničiti na to da sistem obriše nalog koji nema aktivnosti izvesni period - i onda to posterdžije zajebu tako što otvore nalog i pišu definicije sa njega sve dok se jedna "ne primi". Na primer.

Suviše komplikovano za premalo koristi. Koliko god da sebi uzima za pravo ono što nije njegovo, ipak je Stefanator u pravu...