Prijava

Раде Објашњавач свега. Прво Раде па онда све остало!

Rade Lacković za predsednika Srbije. Em je lepši od Tadića, em ima veze u NemačkU, em je prihvatljiv kao čuvar moralnih vrednosti. Ako Rade dođe na vlast, ukinuće sve programe koje slave Novu religiju, pošast koja je zavladala još od kad, ali je konačno dobila svoje otelotvorenje u vidu Plave Šeherezade.
Ako Rade bude predsednik, himna Srbije će biti: Idem pravo u kafanu, od Ivana Kukolja Kukija.

АКО ЈЕ РАДЕ ДРОГА ОНДА САМ ЈА НАРКОМАН!!!!!!! :DDDDDDDD

Rade Lacković za predsednika Srbije. Em je lepši od Tadića, em ima veze u NemačkU, em je prihvatljiv kao čuvar moralnih vrednosti. Ako Rade dođe na vlast, ukinuće sve programe koje slave Novu religiju, pošast koja je zavladala još od kad, ali je konačno dobila svoje otelotvorenje u vidu Plave Šeherezade.
Ako Rade bude predsednik, himna Srbije će biti: Idem pravo u kafanu, od Ivana Kukolja Kukija.

Немам шта додати. Раде је краљ, симбол, домаћин човек и највећа легенда која је походила ову земљу. Идол сваког младог мужјака, сан сваке жене. Благо мајци која га је родила и ташти која га је добила! пс. И плаћа у доларима!

Раде је краљ, симбол, домаћин човек и највећа легенда која је походила ову земљу. Идол сваког младог мужјака, сан сваке жене. Благо мајци која га је родила и ташти која га је добила! пс. И плаћа у доларима!

Rade jebe iza zgrade!

РАДЕ ПЛАЋА И РОЂЕНУ ЖЕНУ КАД ЈЕ ЈЕБЕ, ЕТО КОЛКО ЈЕ ДОБАР ЧОВЕК!

Rade jebe i kobjašnjava govnavom močugom dok ga meće razuzdanim pevaljkama u RČ!
http://www.youtube.com/watch?v=zeb7TNrOOvM

I na sve to iz Šapca pride, u mom gradu se samo legende rađaju :))

РАДЕ ПЛАЋА И РОЂЕНУ ЖЕНУ КАД ЈЕ ЈЕБЕ, ЕТО КОЛКО ЈЕ ДОБАР ЧОВЕК!

Ahahaha...Čak Noris reže vene na Radetove pesme.

ako ga sretnes na ulici daj mu dubog naklon.savij se skoro do zemlje i probaj da gazis bas onde gde je on gazio.valja se.mi smo neverovatno srecni ljudi sto zivimo u radetovom vremenu jer rade ce biti vecan.njegov lik i delo su vecni

sad si me motivisao da idem iz ovi stopa da ga tražim, on je i Bog i Otac i Duh sveti

NARAVNO!KO KAZE DA NIJE GORECE U PAKLU!!!

A sta vas je motivisalo da mu se toliko divite? Tek sad sam primetio u kojoj meri se divite njegovom liku i delu?

ooo brate, pa taj čovek je otelotvorenje srpskog duha, zrači sirovom seksipilnošću, njegov šarm je ravan onom što ga poseduje Antonije banderaš, on je Rade jednostavno

rade je svetlo na kraju tunela

A sta vas je motivisalo da mu se toliko divite? Tek sad sam primetio u kojoj meri se divite njegovom liku i delu?

Zato što je wlexe, Rade skinuo oficijelni klip Karleuše sa jutuba, a i zato što je pravi čovek iz senke. Mastermajnd!

Dragi ljubitelji Radetovi, večeras u mom gradu "peva" zakleti neprijatelj svega srBskoga i moralnoga, Plava Šeherezada, ko je blizak s Radetom nek mi da instrukcije, ako treba ima da se kamikazišem u lokal.