Prijava

Da se podsetimo ovo je omogućeno kad je opcija omiljeno postala privatna opcija i izgubila značaj u međuvremenu mnoge stvari na sajtu su se promenile i sad opcija omiljeno ima ponovo veliki značaj pogotovo kod autora sa velikim brojem uhoda i ponovo je moguć krajnje autoseksualan potez samoreklamiranja
Dakle vaše mišljenje

Pardon omiljene nek neki mod ispravi lolo

Valjda u omiljene, ne u odabrane ?

:)

EDIT:

Ja sam protiv. Tako možeš fino staviti neke svoje najbolje definicije i tako ih sitaći ;)

Za! Istakni svoje defke kvalitetom (ili ko se kako snađe lol), staviti u omiljene svoju defku mi je strašno ružno. A možda su to samo moji tripovi. O, Bože. Ok ,u svakom slučaju, za!

JA ladno nisam ni znao da se to može uopšte uraditi

JA ladno nisam ni znao da se to može uopšte uraditi

Isto ovde. Sad ću da ih stavim sve :D

Protiv! Straja je najjači, strajimire uz tebe do 100 iljada bodeva. ♥

Mislim da je u redu ako se čoveku svidi neka svoja definicija da je stavi u omiljene.

Normalno je da se čoveku sviđa nešto svoje, jer je on to i stvorio. Stavljanje svojih definicija u omiljene je isto kao i lajkovanje sopstvenog statusa.
Samo što se ovde ta opcija zloupotrebljava. Slažem se sa ukidanjem.

Normalno je da se čoveku sviđa nešto svoje, jer je on to i stvorio

Normalno je kad si Kostić.

Meni je neshvatljivo da takva opcija uopšte postoji. Ipak mi ne smeta jer mi nije potrebna sugestija najpopularnijih autora da bih znao šta mi se dopada. Oni koji moraju da reklamiraju svoje genijalne umotvorine uvek će da nađu načina da to urade, sa manje ili više ukusa. Očigledno je šta ja o tome mislim. Ako nekome nije, žao mi je, fali mi pristojnih reči da preciznije izrazim misao.

ЗА.

Мада морам да нагласим да нисам баш ни за ово праћење.

Minus i za brisanje!

Pa meni je od 22 omiljene defke 17 mojih. I 7 postera od ukupno 12 najdražih. Jer nisam kao neki da volim druge više nego sebe, to je tako nehrišćanski. Morate prvo voleti sebe i to najviše!

:a to može, jebem te aurora opet si koštunica:
Ukinuti, nego šta.
Uvesti opciju Vaše 3 top defke pa tamo mećati.

Ming je protiv.
Opcija "omiljene definicije" su stvar izbora i na to ne može da se utiče...

Ако ме сећање не вара, омиљене су уведене да не бисмо бунарили и тражили дефиниције (других аутора) које нам се свиђају.
А ваљда свако зна где се његове сопствене налазе.

Ali kako drugačije da iskažem divljenje prema svojim čedima?

Ali kako drugačije da iskažem divljenje prema svojim čedima?

opcijom Vaše 3 top definicije