Prijava

Koji bi procenat bio za i kako biste vi glasali kad bi bio neki referendum?

ЗА! Београдски пашалук Београђанима!

Za... boli me kurac za Vojvodinom i ovakvim pitanjima, kao da bi referendum nešto promijenio kad bi postojala mogućnost da se oni odcjepe...

Komunjara secesionista!

Nikad! Ko je za nezavisnost Vojvodine, taj za Srpstvo nije! Samo je šteta što je na vlasti pička od čojeka, kako bih ja rasterao i te koji su za nezavisnost Vojvodine i Sandžaka, policiju i vojsku, pa udri pendrecima, ne pitaj ni za ime ni za godine. Srpske zemlje treba da su ujedinjene! Zajedno smo jači! Republika Srpska + Srbija + Crna Gora.

Ja sam protiv nezavisnosti!

Slobodno mozemo da preimenujemo sebe iz "Srbi" u "Glupi k'o kurac"....

Тај ко је за проклет да је и он и сви његови

Republika Srpska + Srbija + Crna Gora=Srbija u prirodnim granicama :)
Protiv secesije,naturlich...

@Luksdoc
Leci svoju verbalnu dijareju negde drugde!

Ko god želi takvu nezavisnost je jebena kretenčina, toliko.

Announ, šta oćeš ti ovde od nas? Kakav referendum? Znaš kad će biti referendum o otcepljenju Vojvodine? Nikad.

Bolje da se otcepi nego da Mišković pokupuje vojvođanske oranice, što će se uskoro desiti. Jebali smo čvorka, cena hleba će biti 150 din...

Lepo je rekla neka Ruskinja , sledeći zahtevi Amera su priznanje Kosova, pa nezavisnost Vojvodine ,Snadzaka i na kraju pravljenje pokrajine na jugu Srbije.

Komunjara secesionista!

lol

@Oks
Lepo sam rekao kad bi bio!

pa udri pendrecima

Lol, zaboravio si vodene topove. mislim da bi jedan pozarevljanin bio ponosan.

Чуј, да се отцепи покрајина са 67 посто српског живља. Мене чуди што је уопште аутономна.

Otcepi se Vojvodina, otcepi se jug pa svi ostali okruzi i na kraju ostane Šumadija koja bi dobila ime Srbija. Jbm ti ja državu u kojoj bi pola Srbije želelo da se otcepi. Umesto da se držimo zajedno, mi bi da se koljemo i da osnivamo zasebne države. A to zapad želi. Protiv otcepljena!!!

Чуј, да се отцепи покрајина са 67 посто српског живља.

Mene ne bi nimalo čudilo.