Prijava

ko je shana? napiši joj definiciju...

prosto obozavam kako mi se slazu zeleni lak za nokte,zelena haljina i jako crveni karmin,al mi stoji bas fuj kad se ofarbam u plavo

Na osnovu ovoga može se opaziti da si predivna, prijatna osoba za prijateljski razgovor uz kafu i oblande.

sve sto ukljucuje shoping

Totalno ishisterišem kad shvatim da sam kupila crvene čarapice umesto onih slatkih plavih sa simpatičnim medicama.

треба ми једна што уме да кува

мислим не да се женим него да ми напише нешто овде што ме занима

Naso si crkvu djes se moliti.

vesnam
šta?

каћеш престати да се фолираш и коначно почети тибору да куваш ОПААААААА

(и тим чином увеселиш његово срце и поправиш баг на истом)

сутра ћу написати, пијан сам

прибиј се уз мене чврсто чврсто анђеле

погледај ме
погледај меееее
видиш ли нисам више свој, видиш ли да сам само твој?

Drage naše, evo korisnog recepte
i ne zaboravite, mi ne volimo samo vaše ličnosti, mi vas volimo CELE

MASKA ZA PODMLAĐIVANJE VAGINE

POTREBNO JE: 1 kašičica kokosovog ulja (ubija bakerije i hidrira kožu), 1 kašičica kreme sa vitaminom E (hidrira kožu i sprečava starenje), kašičica meda (ima antioksidante koji usporavaju starenje), 1 belance (učvršćuje i zateže kožu)
PRIPREMA: Sve dobro pomešajte, i zagrejte u mikrotalasnoj. Ne treba da bude vrelo, već toplo. Nanesite na vaginu, a optimalno bi bilo da pre toga naparite ovu regiju kako bi se otvorile pore. Držite 15 minuta da se operite ružinom vodicom. LIsa predlaže da ovo uradite sedam dana zaredom, a onda jednom nedeljno. Najbolje bi bilo da se kombinuje sa vežbama za zatezanje vagine.

http://zena.blic.rs/Lepota/26859/U-petoj-deceniji-ima-vaginu-kao-da-joj-je-25-A-medjunozje-podmladjuje-sa

jel ima to da se kupi gotovo?

Kakve kondišnere za kosu koristite?