Prijava

Ćao, na sajtu ima ona fora da lik koji nema 50 poena ne može da šalje komente, šalje pvte, zeza se na forumu. Predlažem da se to ukine za likove koji su ocenili soma defki, jer nisu svi rođeni za pisanje, vole da čitaju, a ne mogu da pa komentarišu. NIJe lako nagurati 1000 ocena, a neko stvarno zaslužuje da komentariše, valjda je dovoljno dao sajtu sa tolko ocena, da može da ima makar tu privilegiju, treba dosta vremena i za ocenjivanje. Šta mislite o tome? Ja sam za!

Protiv ima da se naređaju spemeri i lupaju ko blesavi pluseve i minuse

Za!Bilo bi sasvim ok.Zaslužuju toliko.

Ne zasluzuju.. Zar je toliki problem skupiti 50 poena..A ovako ce samo preleteti najnovije definicije i cao..

Каже се ПРИЈЕДЛОГ!

Da se nađe neki kompromis, recimo prodaja definicija

ZIPa sanšajn, kažem ti, nije svako rođen za pisanje, nekog mrzi al bacio bi nekad koment. NE verujem da bi oni mnogo spamovali, samim tim što nisu pisali defke, ne verujem da su to ljudi kojima je spam jača strana.

Каже се ПРИЈЕДЛОГ!

Protiv ima da se naređaju spemeri i lupaju ko blesavi pluseve i minuse

Za!Bilo bi sasvim ok.Zaslužuju toliko.

одговор

Ne zasluzuju.. Zar je toliki problem skupiti 50 poena..A ovako ce samo preleteti najnovije definicije i cao..

Ја бих био за да ће они читат' дефке, али пошто неће, онда курац, нека сакупе пишући.

Protiv. Ima da cepaju ocene (minuse recimo) i bez čitanja).
Hiljadu ocena možeš za dan da nalupaš ako si baš besposlen.
Bolje je ovako. Jbt kvota je tri defke dnevno. Ako ne možeš sa te tri defke da ubodeš 50 poena onda si toliko govno od autora da ti treba zabraniti i da ocenjuješ.
-----
Eventualna izmena predloga u odnosu na ovaj bi bila da se uvede vremensko ograničenje. Recimo mesec ili dva od registracije, ali i to je sranje. Za to sam samo između tog tvog i ovog.
Kao da je problem 50 poena. Pa nije 1000.