Prijava

Sta mislite o pojedinim predrasudama. Da li se one lose ili mozda nista ne smetaju (ukoliko se ne generalizuju)?

Лоше је имати предрасуде о етничким групама.

Предрасуде су срање, стереотипи су кул.

@Bruce
Ne, ja sam jii (ako ti je poznato, a verovatno nije)

Мени је симпа што за Црногорце важи да су лењи, да је Лала деб'о и да га заболее, да су Босанци глупи, Хрвати надмени, Словенци педери, Јевреји шкрти, Мађари јебачи, Италијани цигани итд.
Није се то тек тако измислило, у свакој шали има мало шале.

@ Warner
Isti kura*

у свакој шали има мало шале
шкк

Чифути су шкрти. То није ни предрасуда већ чињеница...

cigani kradu šahte!!!!
edit: one poklopce, bem li vas.

@Bruce
Sta hoces da kazes

ma ne znam ni sam... te su mi teme preteške za Vuku, nekako me opterećuje razmišljanje o njima, a zapazio sam da se često nalazim s tobom na takvim temama... neću više, evo brišem i ovo...

Evo npr. Frenki je cigan, al najlepši.
Okupa se ponekad i ne prosi često.
To je za rispekt

Katija kao jevrejka oće da jedan krug u traktoru.
Zar to nije divno?

Mylyca je mešanac jevreja i cigana. Njoj nema spasa, al i kao taka je uspela i postala mod.

Znači, nemojmo imati predrasuda prema manjinama.
Ako ovo troje imaju šansu da se promene, imaju svi.

Hahaha Frenki ganci! Čekaj sad ispade da je milica njihova ćerka? Bolesno...

Мој курђел је Јеврејин, што мене чини 3% Јеврејином. Међутим, рекли су ми да ако имаш имало јеврејске крви, да си скроз Јеврејин. Не знам шта да мислим.

Осим што носим врећицу с парама око врата и једну лажну за случај да ме провале, не препознајем код себе неке посебне јеврејске карактеристике. Штавише, просјацима увек дам један динар кад успеју да ме забаве.

S obzirom da sam samo 25% lala to je verovatno razlog sto mi je stomak jedna cetvrtina prosecnog lalinskog sto se tice debljine.

Осим што носим врећицу с парама око врата и једну лажну за случај да ме провале, не препознајем код себе неке посебне јеврејске карактеристике. Штавише, просјацима увек дам један динар кад успеју да ме забаве.

Ћути Џими, побиће нас Мулуца кад открије ко јој прља сајт лолололо

Ја као 50% Шваба, сад увиђам зашто ми се Џими не свиђа као аутор :Д

Bosanci su glupi, znam po sebi.