Prijava

džimiii, a da te vidi švaboooo!

Нећемо да претерујемо. :)

Ako su ti Jevreji toliko nevini bili, zašto niko nije plakao za njima?
Uostalom dobili su za svoje stradanje državu, mnogi su dali i više života za tako nešto

Мој курђел је Јеврејин, што мене чини 3% Јеврејином. Међутим, рекли су ми да ако имаш имало јеврејске крви, да си скроз Јеврејин. Не знам шта да мислим.

Осим што носим врећицу с парама око врата и једну лажну за случај да ме провале, не препознајем код себе неке посебне јеврејске карактеристике. Штавише, просјацима увек дам један динар кад успеју да ме забаве.

Jevrejska krv ne postoji. Sta sad, ja promenim veru sad u judeizam, i puf! Krv mi se jevrejski "oboji".Da prostis, mojega, sto bi reko nas narod. To si sto jesi, nikako, niposto religija, i jos ne daj boze kudjelova religija ne sme da utice na to. Da ti je deda Jevrejin mozda bi i imalo uticaja jer bi jednim delom rastao vaspitavan u jevrejskom duhu, ali ovako nikako.

Па и није баш да би неко добровољно прешао у јудаизам, ако ме разумеш.

Па и није баш да би неко добровољно прешао у јудаизам, ако ме разумеш.

Satatara. :)

Satatara. :)

Objasnio hahahaahhaahha.

Etničke predrasude treba da postoje jer svet onda ne bi bio zabavan i humor bi se sveo na pederske pošalice iz 'Will i Grace'. Eto npr, ja sam živi dokaz da Vlasi vole da se voze na ringišpilu i ginu sa njega.