Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0

Dakle lažnjak ili nešto drugo?

Jel ima neko na sajtu ko se razume u meteorološke pojave da iznese svoje mišljenje?

Molio bih bez ejakulacije po temi!

Naravno da je NLO. Ali će neko poturiti priču da su neke loptaste munje, meteorološki baloni...

Ma brate to su ti one loptaste munje ;)
Edit: Sad videh da je Ox isto napisao...
Loptasti kurac je ovo, ONI DOLAZE!

Šta su loptaste munje?

menijesamodosadno
kese

sajt za tebe

www.xvideos.com

To su munje loptastog oblika o kojima su počeli da dave kako bi objasnili ovakve pojave.

Smaraju. Ko da su ti vanzemaljci maloumni. Šta?! Kupio im matori leteći tanjr za 18. rođendan i naso pun rezervoar biodizela, pa oni odlučili malo da provozaju novu pičku do Zemlje.

Niđe veze. Sišli bi da vide šta-kako, gde ima jeftine kavurme i skupih kurvi. Lupaju.

То је била нека лоптаста магма, маса, магма и то се овако окретало, и онда одједном ПУФ нестало!

Моје мишљење је да је ово отишло у правцу Гроцке!

Pjer88

menijesamodosadno
kese
sajt za tebe

Odjebi

Francky jel misliš da je montaža ?

Niđe veze. Sišli bi da vide šta-kako, gde ima jeftine kavurme i skupih kurvi. Lupaju.

Možda nisu ni hteli da sidju dole, došli ljudi u osmatranje terena!

menijesamodosadno
Pjer88
menijesamodosadno
kese
sajt za tebe

Odjebi

www.emogaytube.com možda ti ovaj više odgovara?

Rekao bih da je montaža, jer se ne poklapa kretanje kamere naspram oblaka i tih "letelica" negde na pola snimka. Ali mi je jako čudno što ima toliko snimaka, iz celog grada. Osim ako nije neka masovna andrkavr montaža, da se uspaniči javnost, onda je neki vojni projekat ili neki takav kurac.

Hej ljudi, pa pre par meseci su objavili da su oavkve leteće objekte napravili Iranci (ako se ne varam), a zamislite kakve tek letelice imaju razvijenije zemlje, ne mora da znači da su ovo mali zeleni.

Da je to istinito digli bi veliku frku u celom svetu oko toga.

ja mislim da je otisao u pravcu grocke.. ovo je laz i judeomasonska propaganda..

Ma kako nikad ne dođu iznad Kupusine ili banje Koviljače da razgledaju, nego uvek iznad amerika, londona i pičkih materina. Ko da im ujna u Kontiki trevelu radi pa znaju šta valja. Muda Marjanova su to, a ne vanzemaljci.

natnat
Šta su loptaste munje?
Ćufte s ljutom papričicom.

a za tebe www.hugeblackdicksonwhitechicks.com