Prijava

Dva drugara i ja sam vidjeli NLO u ljeto 2008e dok smo bili na noćnom pecanju. Ozbiljno. Ako ne vjerujete ko vas jebe, ja, što reče Avaks, znam šta sam vid'o!

a evo i crteža kreiranog od strane ljudi koji su imali kontakte sa unhjumancima
http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_514/1276853193rS5LxS.jpg

Zašto li svi misle da su marsovci zeleni kad su metalik roze

I debeli, da.

Nego, nema vanzemaljaca, verujte mi.

Gluposti.......Elvis je sve objasnio objasnio ! NLO moj kurac ! Ti džonovan što si gutao sa ortacima halucinogene pečurke niko ti nije kriv.

1.Možda su to ljudi iz daleke budućnosti koji su otkrili putovanje kroz vreme

2.Možda ne žele da ostvare kontakt, ako su iz daljina
3.Možda su oni doneli život na planetu pre 4 milijarde godina i +li su u nekom trenutku uticali na dalji razvoj života i od tad nas posmatraju, kao neki eksperiment
4.Možda su se ukrstili sa majmunima i napravili nas, možda su oni pravi Bogovi
Zašto ovo nije bilo u svim medijima, činjenica da je nekoliko hiljada ljudi to videlo se ne može zanemariti

5. Mozda samo zele da pojebu Opru Vinfri.

Jebo te, šta sve može da se našravi u novom vindovs muvi mejkeru..

A kako ga ja nikad ne v'dim, jebo im ja mater vanzemljansku.

Nego, nema vanzemaljaca, verujte mi.

E jbg sad...

Nego, nema vanzemaljaca, verujte mi.

Ovo samo polupismen covek koji misli da su zvezde lampice koje sijaju, a da je Sunce najveca od njih moze da kaze.
Vanzemaljaca sigurno ima, neki su razvijeniji od nas, a neki nisu i to je to, ali sansa da se sretnemo sa njima licno je vrlo mala, pre ce biti da cemo susreti njihove robote.

Хазе, имаш ПВТ.

Što je dobro urađeno...odavno nešto ovako ljudski, a na tu temu nisam video na YT.

Ja sam nomad šetao u parku Šumice na Dušanovcu. Spika sortakom, pivo cirkali, i lagani hod. Kada smo, baš kod pošte onde, videli narod koji gleda u nebo! Gleda, čudi se, viče, vadi telefone, izašli iz kuća bre.
Gledali smo i mi, i moram priznati nije mi bilo svejedno. Oko 50 žutih svetiljki kretalo se u pravcu Novog Beograda, bez ijednog šuma, tiho, tiho, najtiše ( by Valentino).
Zabezeknut, zatečen, neko ko veruje da nešto tamo postoji, zgrabio sam telefon i džipiaresom došao na vukajliju i na čet samo upisao " NLO iznad Dušanovca, brzo pogledajte", bilo je nekih reakcija, ne sećam se sada, nisam telefonom ni mogao videti. Par minuta kasnije, kada su svetla otišla ka NBGD, naišao je novi talas, ALI, jedan je bio ćorak. Jedna svetiljka nije išla za ostalima, kretala se ka nama, priznajem, bio me je strah, kao i par ljudi okolo, izmakli smo se, i kroz pet sekundi imali smo šta i videti!
Ova kesa je 100% biorazgradiva... Naime, kesa iz maksija, za čije je ručke vezana nekakva krpa ili šta već, i kada se to zapali tera je toplim vazduhom uvis.
I kada tebrex sa Dušanovca to može, šta li tek može Džefri iz Londouna?
Razočarenje.

Od tada ne verujem previše ni u ono što vidim, a kamoli u nešto što je neko video, pa oskudnom mobilnom kamerom snimio, pa u komp prebacio, aploudovao na net, i to na jutjub, gde su ga " prihvatali" jutubovci, i onda tek, nakon verovatno nekakvih filtera, pustili u javnost.

Znači, ćorak, jebi ga, i meni je žao.

jel ovo otislo u pravcu Grocke?

IZNAD LONDONA ENELOLOLO!