Prijava

Хм, колико пута вам се десило да не можете да нађете неког аутора зато што је променио ник? Хајде, кад промените надимак, кажите овде, да би вас други аутори лакше препознали. Све надимке ћу ставити у овај први пост.

Стари надимци -> нови надимци

Anchor -> Сидрашевић

Реме -> Шекспир -> Реме

Saksofon -> Sakso

Има тема већ, само је закључана :)
http://vukajlija.com/forum/teme/871-registar-izmenjenih-nadimaka

ЕДИТ: Али кул тема, тј корисна

ima već tema

ček, ti ćeš da zadržiš taj nik?

Ајде онда нек закључа неко. :) Ако мисли да треба. :)

ček, ti ćeš da zadržiš taj nik?

Не знам, видећу. За сада остаје. :)

Luli, još nisi stigla u NS?

Иш мори, или локујте, или немојте да ми четујете по теми. :) Још петнаестак дана ми траје ктитор, за сада ми је ово ник.

E, ali ja sam za ovu temu.
Ona je zaključana, jer je tad samo Kaizen mijenjao nikove, pa je bila neka moderatorsko-obavještajna tema.
Može ovdje da autori sami kače promjene, što se mene tiče.

Kaizen -> дупло в

Kaizene, ne spemuj bre.

Ja sam htio da promijenim u ćirilično DUB, ali sam zaboravio, kad sam bio ktitor. Jednom i kad sam banovan, Džimi napisao dab, a ne dub. Eto i kad su me kaznili, nisu mogli da mi ime napišu kako treba. A da je ćirilicom, onda bi čitali ispravno. Jesam glup, ali promijeniću nik, kad mi remac opet uplati ktitora za rođendan.

Lullaby

Kaizene, ne spemuj bre.

Ćuti, proći ćeš kao Zmia, otrovna si ko Ćuruvija! SRBIJA!

Ja sam kaizenu predlagao da se, prilikom traženja autora koji je promenio nick, do njega može doći i ako se ukuca staro ime. Na ktitor forumu, još odavno.

Al' ono... biće :/

ova tema ima još koji dan fore da zaživi :)

još koji dan ima, rekoh.

Арррггггггх, прогута ми пост. Ова тема би требала да функционише по принципу едитовања првог поста, али не знам има ли залудних да прате то.