Prijava

I ja kontam-medalja. Pogotovo sad kad vidim da je Sale zvao i Raška XD

Kad neće da zove Mačvana i Savana, jer ga je "sramota", onda se ne može diskutovati o njegovoj ozbiljnosti. Ali, možda je ovo i dobro, kad popušimo šamarčinu tamo, valjda će se uozbiljiti u savezu i početi raditi razumno.

Neće biti šamarčina. Evo gledam grupe, rasporede i to.. Idemo u četvrtfinale, a tamo šta bude.

Haha, kakva faca. Šta je sa njim, bio je optužen za silovanje ili šta?

Ako bude igrao za reprezentaciju to će biti i zvaničan kraj naše košarke
http://www.sportske.net/vest/kosarka/nelsone-srbine-188844.html

Šalabajzer

Haha, kakva faca. Šta je sa njim, bio je optužen za silovanje ili šta?

Ne optužen nego osuđen, ali to je ta "pravda"...

Jokića nema u sastavu reprezentacije u mlađim kategorijama, a ni za A se nigde ne spominje...to mi je nejasno.

Neće biti ni zvaničan ni nezvaničan kraj srpske košarke. Ako ga budu zvali, igraće, ako ne budu-neće. Prosto. Lično, ne bih volio da Nelson igra, ali i ako se desi-nije tragedija.

Ne znam stvarno što Bobi nije pozvan, on kao bekap uvijek može da donese nešto novo u igri, a i ima ko da ga razigrava sa pozicije pleja.

Ne bih voleo da igra nijedan stranac, ni NBA allstar igrač, a pogotovo ne prosečan EL igrač.

Osuđen je i mislim da je ležao nešto. Silovao neku klinku. Ali stvarno sa ovom facom moraš da siluješ.

Karamo Amere u finalu.

Ali stvarno sa ovom facom moraš da siluješ.

Sve i da nećeš. U fazonu, pogle me na šta ličim, mora silujem nešto odma!

Ako ga Diplomac nije abolirao, onda verovatno jos uvek lezi - http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/296368/Nikola-Bulatovic-uhapsen-u-Dominikanskoj-Republici

Realnije je da je vec 2012. pusten.

Edit: kurac pusten, prebacen je u CG, tamo sigurno nije ni video zatvora.

Edit: kurac pusten, prebacen je u CG, tamo sigurno nije ni video zatvora.

Pa dobro, dovoljna je kazna što su ga prebacili u CG. U poređenju sa tim CZ deluje kao mesec dana u 5star resortu na Tajlandu

Sto se tice Katica i Simonovica, navikli smo u fudbalu da Ramadani sastavlja tim, ali ovo u kosarci je potpuna novina, i to Sasa Djordjevic? Oblatice sebi ime koliko za par meseci, jer je jasno da cemo popusiti kurac kad se tako radi. Sve mora da se plati, a narocito ovakve gluposti. Jebo ti Raznatovic mater glupu celavu!

NE MOGU da shvatim ove stvari, iako se trudim. Imas pare, imas slavu, imas ime, i za koji kurac se ovakve stvari rade? Kao Savo Milosevic, borac protiv rezima, davao i pomagao ljudima za vreme krize, posle karijere pokusao u Partizanu, mafija ga odjebala, krenuo da rusi Toleta - I ONDA SE PRODA ZA JEBENU FUNKCIJU LEVOG SMETALA U FSS?!?

Ajde neko da mi objasni, jer ja nisam u stanju da skontam. Pri tom, nije rec o ljudima koji nisu videli sveta, nije rec o ljudima koji zive u Srbiji 20 godina pa ih korumpiran sistem uvukao...

NE MOGU da shvatim ove stvari, iako se trudim. Imas pare, imas slavu, imas ime, i za koji kurac se ovakve stvari rade? Kao Savo Milosevic, borac protiv rezima, davao i pomagao ljudima za vreme krize, posle karijere pokusao u Partizanu, mafija ga odjebala, krenuo da rusi Toleta - I ONDA SE PRODA ZA JEBENU FUNKCIJU LEVOG SMETALA U FSS?!?

E, nemaju dinara obojica. U tom grmu leži ruška jakić. Obojica su pukli ozbiljnu lovu. Za Savu znam da je kupovao fantomske naftne bušotine koje su presušile...fudbaler. A za Saleta je isto neka teška prevara bila gde je pukao više miiliona. Jbg baš bi Saletu pucao kurac da trenira repku.

Ne kontam zašto kad gledam skvad vidim ime

M. Simonović

Šta će on tamo?

Aj nemoj da mračite, pustite da se ložimo malo. Jes da mi je bilo dovoljno nerviranja zbog Simonovića i Katića u Zvezdi, al ajd, nek se kotrlja.

Neće biti ni zvaničan ni nezvaničan kraj srpske košarke. Ako ga budu zvali, igraće, ako ne budu-neće. Prosto. Lično, ne bih volio da Nelson igra, ali i ako se desi-nije tragedija.

Kako za koga.Mene bi bilo sramota da zemlja sa takvom košarkaškom istorijom spadne na nivo jedne makedonije i crne gore