Prijava

Raduljica po meni za sad najjaci utisak ostavlja

да вас обавестим да данас почиње и светско првенство у одбојци. србија отвара првенство са домаћином пољском на националном стадиону у варшави капацитета 60 хиљада људи, што је до сада невиђено у одбојци. ртс 1 20:00.

звоне ми јаја

зато што си мали зека

Nevezano je za ovu temu, al' jebem li ti sranje kakav ambijent tokom intoniranja himni, poljaci su stvarno bolesni. Nesvakidašnja prilika, valja videti.

No, francuzi dobri danas, jači otpor nego što se očekivalo. Biće gadno sutra.

sta je bilo na intoniranju himne, gledo sam al nisam skontao na sta mislis?

Ma ono pevanje himne cele publike, 10-ak hiljada šalova oko terena (lupio sam cifru al' tu je), odlično je izgledalo.

нереално изгледа још онако црвено све ко неки комунистички празник на црвеном тргу фазон. стаљинов рођендан фазон.

Mocno izgleda mec pred onolikom publikom.

Jel realno da su Finci dali 2 poena za cetvrtinu? Treba ugasiti ovo Svetsko, jebes mi sve.

Murikanac je to. A i jbg, od finaca se nije ništa ni očekivalo, platili su da budu na SP. Kad su mogli crnogorci pre neki dan u najbitnijoj utakmici kvalifikacija za EP da daju HOLANDIJI pet poena za četvrtinu, dosta je ovima i dva.

I ta dva dali sa slobodnjaka, ništa iz igre.

Одоше ови у 60 разлике хахаха...а колико се сећам Финска је била солидна на Европском прошле године.

TAKO JE BRACO AMERI JEBITE OVA FINSKA GOVNA, MISLE DA SU JAKI, JESU KURAC XAXAXA

Napaljeni smo, odlična odbrana, drži se visok ritam sa "hokejaškim" izmjenama, bravo za Saleta. Trenutno povlačim ono o lošoj atmosferi u ekipi, očigledno je da nije tako. Samo da nastave. NAPRED!!!

Следећа инстанца, на ЕП 2015 играмо само са играчима из Црнокосе.

I Đurović selektor. :)

покидали бисмо рејално

http://i.imgur.com/VReWlt7.png

možda nije loš ovaj poraz jer ovako možemo da ukalkulišemo drugo ili četvrto mesto u grupi, možda je čak i najbolje da lagano izgubimo od brazila i španije i tučemo iran. iz one tamo grupe dobijamo hrvatsku, grčku ili argentinu (realno je svejedno koga), samo je bitno da španci i mi ne budemo prvi i treći ili drugi i četvrti jer tako imamo realno otvoren put do polufinala. sad, dal je sale tako računao... to ne znam

калкулације...