Prijava

Sledece subote nova podela. Ili cu samo upadnem umesto gaudloka.

Bjelica, macvan, erceg. I ako budu dva centra, moze bjelica na 5, moze i macvan u nekoj varijanti.

Meni se cini da je Sale pricao da je u kontaktu sa pavlovicem. Kad bi ovaj sredio glavu i podredio se timu, bio bi veliko pojacanje. Ako ga pozove

Ma zezamo se psić i ja, igraćemo zajedno, malo sam ga nokautirao loptom prošli put, ali tvrda je to glava.

A dobro tako, pošto Erceg očigledno nikad neće popraviti igru leđima.

Nisam čuo to za Pavlovića i reprezentaciju, ja ga još čekam da dođe u KK Ravnu goru :)

Tvrda, suplja glava. Ja sam jednom bezuspesno probao oko da mu iskopam.

Erceg je realno trojka, samo sto nema potrebnu brzini.
To za pavlovica sam citao recimo u blicu. Recimo. Ravna gora ce biti konkurent za tiulu kad im dodje spasitelj

Jesi. pa sam te posle usro kolenom. Tako da se dusan pripazi.

Meni zao luke sto ce izgleda izduvati

a erceg je ove sezone peglao i centra na nekim utakmicama, doduse galata imala 8 igraca

Mislim da galata sad nema ni toliko igraca. Slab je erceg za centra. Videcemo sad u podne, ali nesto mi se cini da ce sigurno biti neki kravic na spisku. Mozda cak i musli

Meni se cini da je Sale pricao da je u kontaktu sa pavlovicem. Kad bi ovaj sredio glavu i podredio se timu, bio bi veliko pojacanje.

Bilo bi super, jer je stvarno dosta kvalitetan, mada mislim da je pod prevelikim pritiskom u KKPu, i zato ima je imao ispada na utakmicama. U reprezentaciji bi u nekoj varijanti bio 5 opcija, što bi za svakog igrača bilo rasterećenje. Npr. u kombinaciji sa Teom-Bogdanom-Bjelicom-Bobanom, realno.

Jeste duko, taj Kutlešić. Mislim da je Metalac zaslužio barem jednog igrača na ovom prvom preliminarnom spisku.

http://vukajlija.com/forum/teme/29621-kosarkaska-reprezentacija-srbije?strana=182#post_3167817

I ja se slažem, da bi bilo osveženje ići sa manje od 4 centra na neko prvenstvo.

Eto zajebah se za Kešelja i Simonovića, ipak su na spisku.

рекох вам да ће звати кешеља

Ok je spisak, iskreno nisam očekivao Jokića i Zagorca, nije da nisu zaslužili, ali su već na nekom spisku, mislim U20.

Lol, nisam video da nije zvao Lučića.

Кешељ јебени, па јебо га Мишко у дупе

Ma neka ga Kešelj doduše uvek bih dao prednost Lučiću, ali Birčević, pa i istoj toj Endesi igra i Jelovac, isto PF igra vrlo dobro, drugi je Birčevič.

Da jebote, tek sam sad primetio da nije zvao Lučića, a ni Jelovca koji je razbijao u Španiji ove sezone.

Pa Lučića verovatno leđa jebu opet

Lucic mozda nije teo

Aj nek kopira neko spisak

bekovi: Miloš Teodosić (CSKA), Stefan Jović (Crvena zvezda), Stefan Marković (Unikaha), Vasilije Micić (Bajern), Nemanja Nedović (Valensija), Bogdan Bogdanović (Fenerbahče), Dragan Milosavljević (Partizan)

krila: Rade Zagorac (Mega Leks), Nikola Kalinić (Crvena zvezda), Marko Simonović (Ortez), Marko Kešelj (Mega Leks), Nemanja Dangubić (Crvena zvezda), Nemanja Bjelica (Fenerbahče)

krilni centri: Luka Mitrović (Crvena zvezda), Zoran Erceg (Galatasaraj), Stefan Birčević (Estudijantes), Milan Mačvan (Partizan)

centri: Đorđe Majstorović (Metalac), Nikola Jokić (Mega Leks), Miroslav Raduljica (bez kluba), Boban Marjanović (Crvena zvezda), Ognjen Kuzmić (Golden Stejt), Vladimir Štimac (Bajern), Nikola Milutinov (Partizan)

И прошле године смо имали само по два плеја и бека (Теодосић, Богдановић, Јовић и Марковић), очекујем да ће бити и сад исто.

центри:
Марјановић
Радуљица
Јокић

крилни центри:
Мачван
Митровић

крила:
Бјелица
Калинић
Кешељ

бекови:
Богдановић
Милосављевић

плејмејкери:
Теодосић
Недовић