Prijava

Radulja da ubije bananom Hardena i pokaže ko je prva brada NBA-a.

http://static.mondo.rs/Picture/409655/jpeg/spisak-reprezentacije.jpg
aj pogađamo kojih 6 otpada, ko bude najbliži može eo ja mu unaprijed čestitam i želim sve najbolje njemu i njegovima neka ih prati sreća kroz život poz

micić, zagorac, simon, birča, majstorović i jokić

Jović, Birčević, Dangubić, Milutinov, Štimac, Jokić/Zagorac(alo Mega)

Štimara,Kuzmić,Majstorović,Kešelj,Zagorac,Simon

Ko je Majstorović? Šta je ovo?

Spisak za početak priprema 15.07. Tada će biti skraćen za 6 ljudi.

Sa Saletom nije nikada sigurno, možda otpadne i Radulja, ako nije trenirao dovoljno u međuvremenu.

Мислим да ће Радуљица ићи скоро сигурно.

"Raduju igre potencijalnih kandidata, neki su podigli nivo igre, ima dosta igrača koji su napravili izuzetne rezultate tokom sezone. Neki i nisu, tako da će biti promena na širem spisku. Raduljica je lagano počeo da trenira, imao je komplikovanu povredu skočnog zgloba. Biće pozvan, on je prošle godine imao značajnu minutažu. Pokušaćemo da napravimo program za njega, nadam se da će biti spreman i da će ponovo biti onaj stari Raduljica", rekao je Đorđević.

Него, мени жао Јеловца, мислим да је заслужио бар припреме да прође. Лучићу је можда и боље за каријеру и стање са повредом да одмори мало и пропусти ове припреме. Заслужио је позив, вероватно је имао жељу да игра, али можда је и њему лакше овако тренутно.

Realno, ja nemam problem da ide Raduljica, ali sam protiv toga da ide po svaku cenu, a na konto toga što je imao dobro svetsko prvensto. Ako bude fit i u formi, naravno treba da ode, ako ne dati priliku drugim igračima.

I da, ako ne bude išao Raduljica gotovo sigurno idemo sa tri centra. Što bi bilo Marjanović, Milutinov, Kuzmić. To je neka moja procena.

Mislim da Sale hoće 2 centra, Ercega kao i igrača koji realno može da igra obe pozicije, i još dva krila Bjelicu i Mačvana/Mitrovića. Mada da ne tupim kurac previše, videćemo sve na kraju. Kada upadne Birčaloodak, ofkors.

Birča mora dide kome da se smejemo kad uđu na teren.Ili on ili štime

Micić, Zagorac, Simon, Birča, Majstorović i Kešelj

https://www.youtube.com/watch?t=15&v=RGgCUxnxbmg

па обезбеђено би му било место само да у завршници сезоне сад уради овако нешто рудију. треба нам овакав играч, нема ту шта.

Looooool moze on iz ciganije al ne moze ciganija iz njega

Lik zakucao sasvim normalno i iskurcio se liku ko da mu je ne znam sta uradio..
Koja mukica.. Pa Marjanovic po tekmi ima bar 3 atraktivnija kucanja

Ко каже да се он курчио после, и да мумбру није циганин па први почео да свира курцу? А једи говна, не вреди с вама, далеко било да је ово био богдановић, не би могли до даха да дођете.

Врхунско закуцавање, а ако ти мислиш да су марјановићева атрактивнија, океј брт, извини стварно.

едит: то што си ти играо кеца на билбао против валенсије и притом ти је жао како то да недовић буде позван а лучић не то је твој проблем лооооооол.

Lol, dal realni ste?

Ajmo da se svađamo i raspravljamo što će nakon xx godina u sastavu repke biti 5 zvezdinih, 5 iz drugih liga i 2 partizanova igrača.

Raduljica ide sigurno, nema tu šta, čini mi se i da ga ostatak ekipe voli ko brata.Moja procena: Teodosić, Marković, Micić, Bogdan, Milosavljević, Kalina, Dangubić, Bjelica, Erceg, Bobi, Radulja, Milutinov/Kuzmić tu jedino ne mogu da procenim, jer Milutinov kida,a i Kuzmić mislim da je pakleno napredovao, iako ne pika za prvi tim skoro ni sekunde

A možda i Keš umesto Dangubića, jer Miško ganci mora da ga utopi odma sada odma

који бре милосављевић поред живог недовића јесте добро људи

Ми имамо 3-4 крштена играча, ово остало све баш лоше.

Ко каже да се он курчио после, и да мумбру није циганин па први почео да свира курцу?

Pa ono ,ne kaze niko, nego sam odgledao isti klip kao i ti valjda, pa video svojim ocima.

Врхунско закуцавање

то што си ти играо кеца на билбао против валенсије и притом ти је жао како то да недовић буде позван а лучић не то је твој проблем лооооооол.

A to sto si ti kucanje video samo na kosu kad se ortak od 2 metra popenje na klupu pa se okaci o obruc i visi dve sekunde pa skoci jer ga bole sake isto je tvoj problem, jer da si video sta je zakucavanje ovom bi se smejao