Prijava

Što su preglupe kladionice, jači su Španci i Francuzi od nas.

pa ne treba da se kladimo na to ko je najjaci nego ko osvaja.

A osvajamo mi ako nisi skapirao ;) xd

испадамо у четвртфиналу

Eto, sad je i provereno hahaah

Eto. Jer sam rekao ko ce da ispadneiz repke...

Pitajte VOla za prognozu, uvek!!!

Prvi put na Evropskom prvenstvu u košarci utakmice će biti odigrane na fudbalskom stadionu u dvoranskim uslovima. Fudbaleri Lila će na desetak dana prepustiti svoj dom košarkašima, a u njihovim potezima na svakoj utakmici će moći da uživa 27.000 gledalaca. Naredne godine na njemu će biti igrane utakmice još većeg takmičenja – Evropskog prvenstva u fudbalu.

Stadion je izgrađen za tri godine, koštao je 282 miliona evra, a otvoren je pre tri godine. Zanimljivo je da ima dva nivoa, a polovina terena se nalazi na hidrauličnom liftu, pa za samo tri sata može da se podigne iznad druge polovine. Upravo to će se desiti tokom završnice Evrobasketa, a takav izgled terena već je viđen u prošlogodišnjem finalu Dejvis kupa između Francuske i Švajcarske.

Nadam se finalu protiv Francuza, a da neko od nas izbaci Espanju u polufinalu.

Kako to misliš neko od nas

Evo sad će pseto da skupi ekipu pa će da izbaci gasola i ćaća

Hahahahahaha

Mislio sam na nekog od finalista (nas ili Francuza)

Sad gledam našu ekipu, i zanima me dali mi se čini, ili je ovo prvi put da među 12 igrača nemamo ni jednog koji trenutno nastupa za Partizan ili Zvezdu?

Јесте, по први пут у историји репрезентације су сви "странци". Увек је досад био макар један "домаћи" играч.

Dajte adresu gasolovu

Nego ne kapiram sta se izdize na ovom terenu?

па пола терена се диже

на другој половини се игра баскет

ajde neka počne već, šta kurac subota...i da, smorio sam se oko termina ljuto...radiće strim na poslu jebiga

Po mom mišljenju ovo je naš najjači sastav koji je mogao da ode u datom trenutku na EP. Vrlo smo jaki, ali ne mogu da se odam utisku kakva bi ekipa bila uz samo dve izmene.
Naime Boban i Lučić umesto Simona i Milutinova. Šteta što njih dvojica nisu mogli da se bore za mesto u timu.