Prijava

Znaci opet izdrkan kostur ko u spaniji jebem im majku lopovsku pa ne ne moracemo tuci francuza pa litvanca pa spanca a ako nam udenu jos kroate u neko medjukolo osecaj jebanja ce biti potpun

Večeras Kuzmara zaustavlja Gasola na ispod 35 poena dok će Bjelica kobjasniti Miroti da se rođenice maike jebu, a ne očevi. Na ostalim pozicijama smo drastično bolji i pobjeda ne dolazi u pitanje.
U finalu sa Francuzima je potrebno da Marković zabode prst u oko Parkeru, a Vestermana može i Filip Čović čuvati. Ostali boranija. Ispod 15 razlike ne priznajem pobjedu.
Jebati kroate u četvrtfinalu bi bio potpun ugođaj.

Pazljivo sam posmatrao sta se pise medjutim nisam hteo da se oglasavam mnogo. Ono sto zelim reci jeste da ce Spanija dobiti veceras. Ne zelim da ulazim u dalju polemiku iobjasnjavam neke koncepte kojima dobro baratam i razumem se poprilicno.

ма губимо вечерас од цигана сто посто, традиција се не сме рушити

Jebati kroate u četvrtfinalu bi bio potpun ugođaj.

jasno, jos kad bi neko preuzeo palicu od selektora da im spakuje u poslednjoj sekundi... mada, gledao sam im sastav, jaki su kao jebena crna zemlja realno, Ante Tomic bi mogao decu da napravi nasim centrima, Bojan je recimo klasa iznad ovako rovitog Bogdana, Hezonja ako mu se digne moze da trpa mnogo i jako, Saric je klasa, kosarkaski znalac pravi (recimo kao Jokic nas, kog sjebase nba dusmani ko i Bobija). Po meni su oni fazon ko Italijani, dakle mozes ocekivati od njih fijasko, ili polufinale i borbu za medalje

Ajmo francuska, Srbija ispada u grupi!

Pa da, navijaš za Crnu Goru.
S K E C H
K
E
C
H

joooj nezgodan termin za poceti piti, ranooo :////

таман око 5, што рано?

Ih, ja ću uveliko biti pod mađijom kad krene tekma.

treba izdurati do zore, joj nezgodan termin, ima dva puta da se prekinem

АКО ЗА ВРЕМЕ ХИМНЕ НЕ УСТАНЕШ И ПОМАЛО СЕ КЛАТИШ ПИЈАН БОЉЕ ДА НИСИ НИ ГЛЕДО

bogami si u pravu, moracu tako
poz brate moj, igraj i pobedi

hahaha bedni navijaci srpske reprezantacije na evropskom prvenstvu...svi cete se najesti hladne pesnice spanskih moskitosa ubrzooo!!!

I SUZU ĆU DA PUSTIM, JER NEMA SUZICE BEZ PJANE GUZICE!

јери да вас питам озб нешто сада јери и ви скачете са столице колективно кад се деси нешто што је за скакање и дерете се јеби карај прди опаааа

@izijem govno
Izjedi govno.