Prijava

Liči na oca, a lepo dete...

Lijepo, dok ne krenu zubi da rastu.

http://kosmagazin.com/dugi-o-pepeljarama-loptama-i-primenjenom-dostojevskom/

''Samo me živo interesuje ko su te vojvode i serdari koji izglasaše po pet, ili ne znam koliko klinaca-stranaca u našim juniorima. I to sa tri uzdržana glasa. Jebote kakva hrabrost!!! Tri uzdržana!''

На месту му је то за клинце.... Сами себе руинирамо.... А и шта очекивати кад нам најјачи клубови приоритет дају јебеној Јадранској лиги, а не националној....

Једино ме нервира прича за тренинге и став АЈОЈ, НЕКАД СЕ ЋЕРАЛО БЛЕСАВО СА ВИЦОМ У ИГРИ, ШУТИРАШ И СИПАШ СТО ПОЕНА ЗА УТАКМИЦУ, ПА ТО ИМА ШЕГУ У ИГРИ НЕВЕРА.... Превише је напредовала кошарка од тог времена.... Тачно видим чове од 60 година како циркају Апатинско од 0,6 обучене у комбат прслуке за пецање у кафани уз причу ,,Ал' је Златко Болић сипао пре 15-20 година, како га није било у репрезентацији крвтијебем?''....

Bivša Juga nisu stranci, i samo jedno mesto ovako i ćao

ima tih priča kao jedan klinac iz Francuske, bio na kampu prof. Aleksandra Nikolića i tu ga mi iz VA upoznali, i kako je Bora Džaković već radio u Metalcu a gore je rukovodilac smene i radili on i još jedan naš trener sa tim klincem, malom se svidi, i 'ladno evo ga kod nas sad na godinu dana
a tamo ga trenirao bivši trener Tonija Parkera. Jedno mesto po selekciji radi reda da se ostavi i to je to (samo za klubove, za repku nikad).

странци ће да играју за србију пре ил' касније тако да боље пре

“Najsvežiji primer jeste Andrej Magdevski – on je pre tri godine bio u juniorima Partizana, tada nije mogao da igra Jedinstvenu ligu i otišao je u Real Madrid. Dve godine je proveo tamo ne radeći ništa, bez ikakvog učinka, i vratio se ove godine. Zamislite da smo Magdevskog imali dve godine u juniorskoj – mogao je da bude na oku trenera prvog tima, to bi sada bio sasvim drugi igrač. Siguran sam da ima mnogo takvih slučajeva, želimo pre svega da omogućimo deci iz Republike Srpske, Makedonije i Crne Gore da igraju kod nas“,

Изненађујуће једење гована од стране Томашевића.... Испада да ми треба да бринемо туђу бригу.... Странац треба да буде свако ко не може да игра за репрезентацију.... Кога бре боли курац за Магдевског? Шта ми имамо од њега?

К'о да нас Јадранска лига није довољно унаказила....

јебеш га, ја сам увек против странаца у репрезентацији, али не мислим да ће странци у јуниорским селекцијама да направе неку штету репрезентацији. ако играч не може да се избори за првих 8 или 10 у својој генерацији, онда и није неки проспект за репрезентацију у будућности. а на овај начин бисмо могли да приволимо црногорских, босанских срба да играју за нас.

шта је било са правилом кошаркашког држављанства, је л' још увек важи. то је у ствари најбоље правило које смо могли да имамо.

очекујем црњу после одласка теа кад нам се на месту плеја буду отимали васа и пот

dobili smo organizaciju kvalifikacionog turnira za olimpijadu. jbt možda i odemo za rio

Sad videh da smo organizaciju dobili Filipinci(valjda Filipinci, mrzi me da proveravam) Italijani i mi. Kako to sad ide? Znam da ima valjda tri grupe od po 6 timova, kolko timova ide dalje, kolko prolazi, kako to sad ide?

Đoto, tamo gde si to video, video bi da piše "ko prolazi dalje", da ne kažem ide na OI.

http://www.mozzartsport.com/vesti/sesiri-i-procedura-zreba-kvalifikacionih-turnira-za-oi-video/126158

Ovo je dobra vest, ne dolaze nam grci i francuzi.
Možda češka, sudeći po EP biće nam najjebeniji protivnik, i iz petog šešira potencijalna mina, gde su hrvatska, turska i letonija.
Dakle velike su šanse da idemo na OI.

Најјебенији противник, уз Французе (које не можемо добити јелте), је Канада....

Mislim da ne mozemo da budemo u istoj grupi sa Kanadom. i verovatno ni sa jednom evropskom reprezentacijom pre finala.

Možemo, češka i kanada su u drugom šeširu, uz italiju, koja je takođe domaćin. A kanada za sobom u grupu "povlači" i novi zeland, da ne bi bili još neki iz severne amerike s njima valjda.

Koliko su utupili ove grupe, ovo je neverovatno, daj grupu od 6 timova svako sa svakim i toeto, isto se igra 5 mečeva, ovako samo nabijaju tenziju.

CKM ti znaš da je FIBA jedna od najsposobnijih organizacija na planeti, zbog toga im ispostavu u Evropi već deceniju i po u dupe jebe ULEB.
Nego, gde si bre ti, nema te nešto.