Prijava

prepisao sam od truća, priznajem :(

хм, ја бих пре звао лучића ако бирам бољег и кориснијег играча по свом мишљењу. али прихватам да ђорђевић боље зна. уз то лучић има и историју отказа, а овај је увек био 100% спреман.

него ми је смешан опис симона. кад бих хтео да га похвалим никад то не бих урадио реченицом "зна и да шутне кад треба".

Dukka ti si purger!

Slazem se sa vasom analizom gospodine truc, lucic jeste bolji igrac ali simon ima tu neku konstantnost velikih takmicenja. I naravno da djordjevic bolje zna al mozemo da serendamo sta

A milutinov/stimara i kuzmic?

немам појма, капирам да су боби, радуљица и јокић довољни. мислим да је штимац могао да буде нека сигурна варијанта за четврту петицу, али је за милутинова добро да прође припреме, па макар био и дванаести. то је свакако корисно.

лако је сад водити репрезентацију кад ти је "излапели голубар" све припремио. замениш ту и тамо штимца милутиновим и тераш са истом екипом. :)

haahahhaaha Simonović.

Đorđević otišao u kurac, ako je nekad uopšte bio normalan.

Dzankee

haahahhaaha Simonović.

Đorđević otišao u kurac, ako je nekad uopšte bio normalan.

Đanki ustaša.

Lel Simon ćopavi i Nemanja "uđem da napravim pirtisak u odbrani metodom tri brza faula" Dangubić. Čudi me da i Kešelja nema na ovom skraćenom spisku.

Јебена ћопава косоварчина ће узети и олимпијску медаљу, који курац јебени

Đorđević se prca sa Simonom sigurno

прцао се са шапићем пре тако сам чуо

Ne sviđa mi se što je Milosavljević otpao. Da nije opet neka povreda?

nije što sam simpatizer partizana, ali je mogao Gagi tu upasti. Mislim, Dangubić i Simonović, čak će i objektivni zvizdaši kao npr. Šalabajzer priznati da su obojica go kurac.

doduše uradio je jednu pametnu stvar Đorđević, a to je teranje u pičku materinu one kretenčine daunovske sa spiska. Kao što ste pretpostavili, pričam o Kuzmiću.

Danguba da, Simon je ok.

Pa oterao ga je u kura jer je zbog njega popušio kurac.

DANGUBIĆ MAĐIJA NEMOJ DA GA DIRATE. Dečko ima TOP8 EL, a Gagi ima Evrokupov kurac. Plus što igra agresivnu odbranu, mlad je, i ima prostora da napreduje.

A za neverne tome, bili su ovi iz San Antonia danas na tekmi. Gledali Štimca, xe xe.

Ljudi i dalje dovode u pitanje Saletove odluke nakon srebra i polufilnala na evropskom. Nemojte, pojescete govno opet.

DANGUBIĆ MAĐIJA NEMOJ DA GA DIRATE. Dečko ima TOP8 EL, a Gagi ima Evrokupov kurac.

Molim te, kaži mi da ti ovo nije argument...

Tepara ima trofej EL, pa je l' je trebao da ga zove? Dionizije, ovo je previše čak i za tebe...

Džanki mi je pushio gowno.

I Dangubi isto.

Dangubićev skok šut je nešto preljepo