Prijava

Иде ли ко сутра у арену да гледа?

veceras bila tekma brt

Није брт, сутра се игра...

Како си ме пресјекао сад. хД

Niko ne komentariše našu pobedu, a? Zar su nam Hrvati bitniji, Bože, zašto to dozvoljavaš? (FOTO) (SISE)

Добра утакмица, било је и доста људи синоћ. Недовић и Радуља били добри синоћ. Видисе да нам недостаје крштена четворка доста, надам се да ће се Бијели опоравити до турнира. Ловерњ је животиња невиђена, мислим да би нас добили Французи глат да је играо више. Видјећемо против Грчке како ће бити у уторак, у сваком случају не изгледамо лоше.

Nisam gledao. Bogdan, Kalina, Jokić, kako su igrali?

Јокара је добар, игра фино у одбрани, лијепо гради играча и купи доста лопти. Богдан је машио тројке мало више синоћ, али је убацио у 4/4 кад је било најважније. По ђениси оћ најбољи Недовић, вукао је екипу сам у 3/4 кад су нам Французи бјежали по 5-6 разлике, није срљао превише, мада сеједном домаћински обрукао ер болом сам са тројке. Кажем, највише нам шкрипи на позицији 4.

Pa bila je priča da će Jokara da igra četcorku, zbog otkaza Bjelice.

Šteta što ne igraju Bobi i Bjelica, tu nam baš škripi sa igračima. Ali sno zato na pozicijama od 1-3 jaki ko zemlja.

Daj ispisi to po pozicijama brt

Kazi brate analizu da se razumemo.

To bih jako voleo da vidim ovog jutra sparnog

Pazi, kečiga maestro sa loptom, Miloš Teodosić, a pazi drugog pleja, Stef Kari Jović, znači jebe u odbrani plus naučio da asistira vrhunski.
Kad smo kod odbrane, jedno ime, Stefan Marković.

E onda beci, Nemanja Mačka Nedović. Atleta, šuter, ulaz, sve u jednom paketu. Plus igra i keca lagano al nama to ne treba. Bogdan Bogdanović, ja ga nešto ne volim ali pričaju ljudi da je rajzing star, vrhunski šuter, vođa.

MARKO GUDURIĆ.

Onda trice, brat Kalina, igra od dvojke do četvorke, borac, ima muda do poda, kao mlađani momak iznad. Pogađa trojke kad treba, unosi muda protivnicima u lice. Simon Hobotnica Simonović, šta reći a da se ne zna. Komplet kidača u odbrani i vrhunskih atletskih sposobnosti čini i Nemanja Leteći Dangubić. Ima sve kao i prethodnici, osim sto su mu mudasca par brojeva manja. Ali porašće i to u ovakvom okruženju.

Tu dodaš Bjelicu, Jokića i Bobija i Rio će biti pokoren!

Uh, umirio si me sada da ne brinem za rezultat

Meni bilo lijepo gledati kako igramo. Nekako se osjeti da imamo pogolem potencijal.
I pozvaće Sale Bobija, sinoć sam upratio da se baš baš dosta lopti spuštalo na centre, pa čak i kad je brat Štimara bio u igri. SALE ZAMIŠLJA BOBIJA! Ne mora da znači, ali ja se nadam.

Pazi petorku, Teo, Bogdan, Kalina, Bjelica i Jokić.

Pa umesto Bogdana ulazi Nedović, umesto Jokare Bobi. Milina.

Onda i ovi ostali ratnici koje sam pobrijao gore.

Đes Ćilmo, kad je pao odban?

Eo brat, tu i tamo. Xd

Skoro su me pustili natrag. :)