Prijava

Eno SA zajebava Bobija. Usra sa reprezentacijom, usraše ga i ovi.

što su ga usrali?

Što usra sa reprezentacijom? XD

Pa mislim da je više očekivao od ovog ponuđenog. Bolje bi u Evropi prošao, pošto vidim da mu je keš u interesu.

Pa izduvace kurcinu eto kako

Pa ispalio zbog NBA i keša. A sad tog keša neće biti.

Može kao majmun da snima one reklame u kolima, tu ima neki profit. Da glumi budalu Amerima.

pa to je kvalifikovani ugovor, neće ovaj da potpiše. sad će biti restricted free aget i čeka bolju ponudu, a uleteće lagano neko sa većim kešom, pa posle sas ako hoće može da ga potpiše pod tim uslovima

Koliko treba nisko da padneš pa da na ovo pristaneš?

https://www.youtube.com/watch?v=J2WbaB-IO8Y

Која бламага...

Sad si pao najniže Bobi, gowno jedno!

hahah, aj ne serite molim vas, kakve je reklame snimao peđa drobnjak, ovo je pičkin dim. da ne pominjem foot locker i njihove reklme sa superzvezdama, a ne ovo jebeno sa bobijem. barkli, t-mek, harden...

druga stvar, i da ne zabode neki masan ugovor tamo, uvek može da dođe u darušafaku, efes, real itd. posle desetog jula i opet da uzima milku

edit: jedino što miško uzima manji procenat od evro ugovora

San antonio testira za koje će pare igrati Bobiša, nisu ludi da mi onako daju 3-4 miliona

Imaju gornju granicu keša za ponuditi i to je to. Ako neko ponudi više, ćao Bobi. Prosto, bez ljubavi, avangarde i ostalih prosera.

Inače, i dalje kontam da će ga Sale zvati ipak.

šalabe, pa nije ćao ako neko ponudi više. boban može da dobije maks nešto manje od 6mil i biće timova koji će sig da mu ponude više od ovih 1.5. ja verujem da će sas da isprati sve ponude koje ne budu išle preko 4mil

Pa to sam i mislio. SAS ima gornju granicu i dotle će ispratiti, nije to ovih 1,5, nego gleda da prođe što bolje. Možda se nisam najbolje izrazio.

Ustvari, opet se nisam najbolje izrazio. :-D

PA ZAR NISAM TO REKAO GORE LOLOLO

Solidan je Bjelica defanzivac, nisam ja rekao da je loš. Al nije onaj tip korektora u odbrani koji će da pokriva prostor oko obruča, što nama mnogo fali.

A Marjanović te pare koje dobija tamo može da uzme u Evropi ladno i da ima bitnu ulogu u timu a ne da glumi maskotu. Teško da može da uzme tamo više od 3-4 miliona, a pola od toga mu ide za porez.