Prijava

ja ne shvatam kako iko moze da otkaze reprezentaciji...nisam znao da ta opcija postoji.
nije to ko vojska...ovo je privilegija.

Ja bi vol'o da još jednom vidim Jarića i Stojakovića u reprezentaciji.

Ма, бре, Јарић је њах. Стојаковић је са репрезентацијом завршио, њега не бих звао да ми да новце. Добро, за новце бих га звао, ал' јеб'о ти тог играча кад он радије би лети тренирао америчку балавурдију него играо за репрезентацију.

nije to ko vojska...ovo je privilegija.

Pa kad zaigraju za te klubove po Americi umisle valjda nešto.

Било је и случајева кад су они хтели да играју за репрезантацију, ал' им НБА клуб није дао. Да се не повреде, па да клуб испашта. А и њих боле уво за српску репрезантацију, реално, намлатили су се пара к'о глогиња...

Продају се за новце, ал' хајд' добро, нека и', него што не могу да одвоје времена од оне пишиве Америке ни родитеље да обиђу, а камоли за репрезентацију да играју. Пичке.

ali to je ogavno...i novijeg je datuma...i upravo su PEJA (nabijem ga ) i ekipica poceli sa time...
ali kad na nekim forumima vidim 'zovite Pavlovica' ...ko je pavlovic, kad je on igrao bre..to je amer nije srbin.
drazi mi je bobi marijanovic koji je sekvoja ali koji ce da gine za tim.

drazi mi je bobi marijanovic koji je sekvoja ali koji ce da gine za tim

Потписујем! Стварно тај Саша Павловић, дечко је 'ладио муда у Кливленду сезонама.

E jebi ga, Peja nam je doneo zlato na EP i SP, odradio je svoje, nesumnjivo je mogao još, ali eto, problemi sa leđima, i ko zna kakvi izgovori. Dobro bi došao čisto da imamo više opcija za završnicu, kao i Miličić koji bi vukao za sobom bar dvojicu protivničkih igrača i čistio reket.

ma šta pričati o toj sramnoj generaciji 2005 koja je najtrofejnijeg evropskog trenera dovela do ivice infarkta svojom sujetom....

Коме треба јебени Миличић?

nisam čitao sve postove, ali na ovo imam odgovor... treba ekipi u kojoj su centri onaj međed raković koji može ubaciti 8 poena samo ako igra protiv centra koji je niži od njega 10 cm, ili ekipi kojoj je centar perović, koji je bio najveća taraba na SP, a uz to je i imao zavidnih tripo minuta u barsi kao treći centar...

inače, ekipa je dobra koliko se to može uzeti, ali se očigledno osjete posljedice neigranja pojedinaca, poput veličkovića ili bjelice... zapravo malo naših igrača igra skroz malo, za razliku od tog toliko pljuvanog rakočevića koji tako fali ovoj ekipi, da osim teodosića ima neko da preuzme odgovornost u zadnjem napadu, a da to ne bude onaj tepić, koji u panatanikosu preuzima odgovornost samo u poslednjem napadu prve četvrtine...

sve u svemu, navijaću za te momke, sigurno više nego za đokovića...

sigurno više nego za đokovića...

ako sad klinci razapinju mreze i kupuju rekete...ja sam pre deset, petnaest godina sa ortacima namestao tablu , kupovao lopte i farbu da obeležim teren...to je moje detinjstvo a lepšim su ga učinili divac i momci.
meni naša reprezentacija neopisivo znači...kao i milionima...mi smo ZEMLJA KOŠARKE. a nek se ne uvrede teniseri oni su za sada samo U MODI...ni u kom slučaju legende.

Šta je sa onim čovom Radmanovićem?

Гледам на школском игралишту, искривили обручеве на кошаркашким теренима, а исплели тениску мрежу и играју тенис, а Кец и ја покушавамо да скупимо четири човека за баскет.

ma šta pričati o toj sramnoj generaciji 2005 koja je najtrofejnijeg evropskog trenera dovela do ivice infarkta svojom sujetom....

Umišljene zvezde. A i tad je bilo u Srbiji, valjda su svi hteli da se dokažu pred svojima. Ma strahota...

Buri, pa to i pričam, slažemo se. Ljudi, nemamo pravog centra (sem N.K.), to može biti veliki problem, ukoliko Duda ne smisli nešto, a nadam se da hoće.

A Rakočević, dobar poenter i šuter, još jedna dobra opcija u završnici napada, pa i u kritičnim trenucima.

ako sad klinci razapinju mreze i kupuju rekete...ja sam pre deset, petnaest godina sa ortacima namestao tablu , kupovao lopte i farbu da obeležim teren...to je moje detinjstvo a lepšim su ga učinili divac i momci.
meni naša reprezentacija neopisivo znači...kao i milionima...mi smo ZEMLJA KOŠARKE. a nek se ne uvrede teniseri oni su za sada samo U MODI...ni u kom slučaju legende.

mislim da se na ovaj post može potpisati 80 % ljudi odavde...

Uhhh.. Jedva cekam.. Dosta igraca sa spiska koji bi trebalo da su glavni igraci nisu imali neku dobru sezonu, ali to na kraju nista znaci. Trebalo bi da Duda to ukomponuje.. Necu valjda opet lomiti daljinski zbog Tepica.. http://vukajlija.com/zabava/posteri/23105-milenko

mali offtopic, al vezano je za jednog od pomenutih košarkaša pa eto da ispričam...u vezi Bobana Marjanovića, navodno sam čuo priče da je primač, i pričao mi drug koji je čuo od druga čiji drug živi tamo odakle je boban, i kao našli su ga jednom kako ga neki čovek guzi u kukuruzima pored puta. E sad, 90% da je izmišljotina al meni bilo smešno kad sam čuo.

Poslednjih 15 minuta treninga košarkaške reprezentacije Srbije u beogradskoj dvorani „Sport Eko“ bio otvoren za predstavnike medija. Novinari su imali prilike da snime i fotografišu, finiš trećeg uvodnog treninga izabranika Dušana Ivkovića pred put na visinske pripreme u Nemačku, a zatim da razgovaraju sa čalanovima Stručnog štaba i reprezentativcima.

Iako je na parketu vežbalo samo devet košarkaša, selektor Dušan Ivković bio je smiren i staložen:
- Ovo je uvodni deo priprema. Nedelja u kojoj smo planirali da sve igrače polako dovedemo na nivo slične fizičke pripremljenosti, kako bi u Nemačkoj počeli ozbiljno da radimo. Ovo je idealan period da svi igrači reše privatne i zdravstvene probleme- istakao je selektor Ivković.

Kapiten Nenad Krstić je opravdano odsutan i u Beograd dolazi u subotu. Miloš Teodosić je na lekarskim pregledima u Moskvi posle potpisivanja ugovora sa CSKA, dok je Stefan Marković danas promovisan u Valensiji, Trening u dvorani „Sport Eko“ samo su posmatrali Duško Savanović, Kosta Perović i Nemanja Bjelica, dok je Novica Veličković radio smanjenim intezitetom.
- Duško Savanović je tokom lekarskih pregleda imao aritmiju i preporučeno mu je da miruje. Novica Veličković ima probelema sa mišićem leve noge, dok Kosta Perović treba da ide na magnetnu rezonancu stopala. Što se tiče Nemanje Bjelice on neće moći da radi sa loptom do 1. avgusta. On je velika nada srpske i evropske košarke i moraćemo da sačekamo da se potpuno oporavi kako bi bio u funkciji tima- objasnio je Ivković.

Uprkos zdravstevnim problemima reprezentativaca, kojima treba dodati nedolazak na pripreme Raduljice, Rakovića i Radenovića, selektor Dušan Ivković je i dalje veliki optimizam:
- Počeli smo sa priprema ranije od svih selekcija. Nadamo se da ćemo se što pre kompletirati. Igrači koji su trenutno spremni za rad, moraju od prvog dana u Nemačkoj krenuti sa maksimalnim radom. Radićemo u Rotenburgu u tri mikrociklusa, sa po jednim slobodnim danom posle svakog ciklusa. Ovaj period je od presudne važnosti, jer se moramo što bolje fizički pripremiti. Analiziraćemo urađeno i videti da što spremniji dođemo u Vršac kad ćemo se mnogo ozbiljnije baviti košarkom- zakljućio je Dušan Ivković i ponovio da trenutno neće biti pozivani novi igrači, ali da se pažljivo prate pojedini košarkaši iz mlađih reprezentativnih selekcija.

Novica Veličković je zbog bola u mišiću trenirao odvojeno od reprezentativnih drugova, ali velikog borca sjajno raspoloženje ne napušta ni jednog trenutka:
- Mišić kvadricepsa leve noge je neznatno trofirao, osećam bol čak i prilikom zagrevanja. Nisam još uvek spreman za velike napore, ali sam nadam da ću što pre moći da se priključim ekipi i raditi punim intezitetom. Svima je poznato koliko sam spreman da se žtrvujem za reprezentativni dres i pomognem Srbiji da ostvari što bolji rezultat u Litvaniji.

Marko Kešelj je sa lakoćom završio trening. Potpuno je spreman za sve napore koje čekaju reprezentativce do početka Evropskog šampionata:
- Ista ekipa je na okupu više od tri godine. Sa selektorom Ivkovićem prošli smo pripreme za šampionat Evrope u Poljskoj i Svetsko prvenstvo u Turskoj, tako da je svima poznat sistem rada i šta se od nas očekuje. Ovaj deo priprema je voma važan. Ukoliko se spremimo kao ranijih godina, moćićemo u Litvaniji sa svima ravnopravno da igramo u borimo se za visok plasman.

Najbolji srpski košarkaši će u petak prepodne raditi u teretani dvorane „Pionir“ i imati futing u Zvezdarskoj šumi, u subotu je slobodan dan, a u nedelju se putuje u Nemačku.

www.kss.rs

mali offtopic, al vezano je za jednog od pomenutih košarkaša pa eto da ispričam...u vezi Bobana Marjanovića, navodno sam čuo priče da je primač, i pričao mi drug koji je čuo od druga čiji drug živi tamo odakle je boban, i kao našli su ga jednom kako ga neki čovek guzi u kukuruzima pored puta. E sad, 90% da je izmišljotina al meni bilo smešno kad sam čuo.

Ahahhahaha, zamisli bukvu od 2.21 kako ga prima u guzu i to usred kukuruza. Šok.

Ne trebaju nam ni Miličić ni Rakočević,a o matorcima Jariću i Peđi da ne pričam.Zašto bi Duda menjao nešto što se pokazalo da donosi uspeh?
Mada ako se npr. Teodosić i Krle povrede,odosmo mi u majčinu.