Prijava

sto se mene tice, plus je ako nedovic preskoci prvenstvo.

Brt proslo takmicenje je bas dobro odigrao

po meni je on najobicniji alavac.igrac ako me usere,usralo me.ako ne,jebi ga,hteo sam najbolje.

Jeste bio takav ali je sazreo ili je makar tako delovalo. Nasao mu djordjevic lepu ulogu

videcemo, jebi ga.
sto se mene tice(ako bude igrao),neka bude odlican svaku.samo sto ne verujem u to bas nesto preterano.

Ево играмо са Гречијом, Бурусис нас јебуцка помало за сад, енигма.

У исто време игра БиХ са Шведском, а Босанци почињу да се куну у Дула ко ономад ми у Партизану. Маћедонија са Косовом, живо ме интересује како изгледа тај меч.

Gde si janise adetokumbo jebo li te armin nepoznavalac kosarke i posebno nba

ајој ал их згазише ко говно сад сам ушо укућу нисам верово који је резултат

Tebra, šta to radiš, šta očekuješ? Hoćeš li biti zadovoljan ako ti se neko najebe majke i banuju ga? Evo učiniću ti ja ako ti je stalo do toga, ne pravim problem.

Ђеје и шта ради Костас Куфос, Никос Зизис, Василис Спанулис?

jako uzbudljiva srbija za gledanje, iako grčka nije u punom sastavu. pre ove tekme sam vam prognozirao neko osmo mesto, sad mislim da je polufinale i za vas realna opcija

Bitni su ko r u zihernadla, s ovakvom igrom i da su imali crnju ne bi mogli da prismrde

јел мени кажеш

Grci nisu kompletni, ali zato Srbiji igraju svi igrači? 'ajde, 'leba ti, ne gubi se kao nevinost. Prestani da tripuješ da si Huan Migel Pazos, prihvati da si jebeni Miljenko Čmar i goni se u kurac više. O jbt, kakvi sve ljudi postoje.

Daj nek neko ukine ovog Dominika,

Ma ne tebi uleteo si ovom degeneriku gore

jel moderiše neko ove uvrede ničim izazvane? pišem isključivo o sportu, nikoga ne diram, a ovakvi napadi zbog drugačijeg mišljenja... sramno