Prijava

Vau kakav trol aahahah bravo care ubijaš nas ovuda

Sto nije banovan ovaj majmun

zbog čega ban? Ja mogu da shvatim da nekoga nerviram ili slično ali nisam vređao i spemovao zašto ban.

pre ove tekme sam vam prognozirao neko osmo mesto, sad mislim da je polufinale i za vas realna opcija

Evo zbog ovoga,bas ocigledan trol. Jadan si

Lice ako imas preko 15 godina, stvarno razmisli sta radis u zivotu....

Vasa Micić još igra košarku jebote. Pa imao je više povreda od Derika Rouza i Lea Vestermana zajedno, a 23 mu godine.
I hoće li se penzionisati više čmarovi Gasol, jebote!?

Чак и није био лош синоћ.

Богдановић и Боби кад су на терену, стварно добро дјелујемо. Кад се још прикључи Тео, има да пршти све. Мачван исто на завидном нивоу.

kako mi se sere od oonog vase micica ispeglao bih se kad ga vidim, vidi se da je bio posvecen 100tno sportu kosarci talenat, onako za svaku temu sem te rezervisan smrad znoja u svlacionici bubuljicena licu omilkjen kod trenera kampovi torbe otromboljene svuda sa sobom

Ježim se od pomisli da Birčević mora da ide na ep, jer nemamo pored Mačvana krštenu četvorku.

Реално, бољи је Лука Митровић упркос силним проблемима.

Nece ni ici birca jebacemo i ovo takmicenje sa 4 centra lolcic

Кузм и Боби, највиши центарски тандем у јевропи. Па ти ухвати лопту или прођи на полагање поред таквих планина...

Ja sve nešto mislim da Kuzmića neće voditi, jebem li ga.

Usrala ga prethodna sezona, sve mu se poklopilo, nema šanse da ponovi takve partije, previše je bosanskog u njemu.

Ja bih Kuzmića svakako vodio, odličan u odbrani, ajde u napadu ga uglavnom nema ako ne igra uz dobrog pleja, ali sve mi se nešto čini da će se naći neko kod nas da ga razigra

Usrala ga prethodna sezona, sve mu se poklopilo, nema šanse da ponovi takve partije, previše je bosanskog u njemu.

Haha da brt usrala ga sezona sa jovicem, voltersom, djenkom i brankom a sad ce na ep da se upuva kad ima jovica, branka(?), teodosica jebenog i bogdana. Ima smisla, priznajem xd

Išao sam juče na utakmicu koliko zbog same utakmice, toliko i zbog retke prilike da gledam uživo igrača superstar klase, baš sam se smorio što Janis nije igrao. Da su najavili da neće igrati protiv nas, ozbiljno bih razmislio i da odem da gledam Grčka - CG.

Ona banana je dovoljno da vidis sto je polepio na gre - cg.