Prijava

Video sam Macvana pre par meseci u karibiku u NS kod futoske pijace ceka u redu.

Марковић је баш имао проблема са леђима, а осим тога је човјек повезао 10 сезона без одмора. Не може више, хоће коначно да се одмори, а и заслужио је стварно. У сваком случају, вјероватно је схватио да има ко да га замијени, јер сам сигуран да није од оних људи којима шишти јајо ако екипи шкрипи на његовој позицији а њему се не игра или има друге планове за љето. Не дај Боже да се за 2 године неко од плејева повриједи, мислим да би Марковић прихватио позив и изгурао 2 мјесеца са репрезентацијом, без обзира што је рекао доста.

Znači centri su nam sad Bobi, Kuzmić i Štime ili?

Nema ili.

Ostali smo bez jedine petice koja sebi može da iskreira. Štimac će se usrati protiv prvog prosjek centra na koga naleti.

знаш кад ћемо бити прваци европе ја ћу ти рећи никад

vreme je da nas tucnu hrvati ako ima boga

Нема Радуље сад да причести Шарића, ех.

Ako ništa drugo, imaćemo najružnije centre na nekom takmičenju ikada

Što misliš da je Stefan Marković u dogovoru s Đorđevićem otišao u penziju?

Zato sto na "kecu" imamo tea i jovica koji je mladja i apgrejd verzija pefija i bogdana kao zver da pripomogne kao plej

Pa ne bih baš rekao da je Jović agrejd verzija Markovića, posebno što ovaj igrao najbolju košarku u karijeri prošle sezone. Jedino što je mlađi, al i njega muče povrede

И нама не ваља Бирча...

Jok I nije. Aj pisemo mozda ubodemo ako ne jos bolje bice srecni svi sto ide.

Sale izjavio da Teo preskace....

Наслутио сам шта ће бити после оне Ђорђевићеве изјаве од јуче...

Потврдио Савез да Тео неће играти. Сморио сам се у пичку материну.

Micic, NEdovic, Jovic....

To je to. E jebiga sad.