Prijava

Koliko lupetanja u tako malo postova. Biće jebeno bez Tea.

teodosić, marković, kosovar, bjelica, jokić

eto petorke koja bi se lagano prošetala do finala

Do finala svetskog ili olimpijskih igara, evropsko uzima

Gonzo, ja ne verujem da bi Jović bio igrač kakav je danas da nije bilo sezone sa MWillom. Tehnički, pohvatao je cake i previše napredovao, a to što je radilica ga je sprečilo da ispadne konj kao MWill i da sebi usere karijeru.

Lečki, dodaj i Raduljicu tu. I on je otkazao.

e ajde ostavi tilma na miru!

haha reme koje je gowno to sto si napisao za jovica i williiamsa

ti imas reme ritam kao nitkog kog znam korake tvoje u srcu osjecam

Ozb ne serite, nije isto sa teom ili bez jer je to jebeni teodosic i to ce se IZMEDJU OSTALOG videti kad u neizvesnoj zavrsnici jovica oduvaju sudije za nesto sto bi teu donelo dva bacanja i lagano resavanje napada jer bi naravno pogodio oba. Da ne pricamo o napadackom arsenalu jebenog milosa teodosica a jos manje da pricamo o tome da nam ne igraju najkreativniji igraci na svojim pozicijama tj teo, bjelica i jokic

Pa jebenom raduljici je teo napravio karijeru jbt. Rekao sam da ima to i svojih prednosti ali su mane njegovog neigranja mnogo vece

I dalje cenim da mozemo do medalje, problem sada moze da predstavlja to sto cemo morati kao na proslom da tempiramo formu za grupu da bi jurili prvo mesto(onomad smo morali da budemo top u grupi jer je bila grupa smrti) jer bi nas jako ukrstanje oteralo u kurac

Sve u svemu pomolimo se da bogdana oce i da ce konacno da pokaze da je zver

http://vukajlija.com/forum/teme/29621-kosarkaska-reprezentacija-srbije?strana=312#post_3790896

АХАХАХАХАХХ ЦАРСКИ

аупичкуматерину, сад ће сале морати да ротира много и на четворци и на кецу, не знам како ће да стигне да изротира толико

Pa lako-rotirace keca sa cetvorkom xdd

па и мицић и бирча би били кориснији на тим ротираним позицијама него на својим џд

Ljudi nije Čika Bolja ovo jebeni haha

Osvajamo.

Linkovaću vam ovaj post 17. septembra malo pre 23:00

Sad tek videh da je finale tek u 21:30, ali verujem da ćemo u trećoj četvrtini napraviti dovoljno veliku razliku kako bih vam pre 23:00 linkovao ovo što sam obećao

Dok se nije sjebo Bjelica mislio sam da je ova ekipa skoro u rangu one iz Indijanapolisa, ali dosta ovo remeti. Jes da su otkazi sjebali i druge, ali je Teodosić realno duša ovog tima i ovo mnogo menja koncepciju. Npr. Špancima se povredio Ljulj ali su opet prejaki za sve u Evropi, još je ovo neko deseto oproštajno takmičenje starijeg Gasola i lik je opet klasa... Da nam je najjači sastav bili bismo možda i prvi favoriti, ovako će biti čupavo.

Biće teško. Biće čupavo. Biće napeto.
A, moglo je da ne bude.

Ko sad se sjećam EP 2001 u Turskoj. Gledaš smireno bez imalo cimanja, samo povremeno prozboriš "PRELJEPO". Od svih utakmica, samo su se Turci u finalu malčice opirali da prime kurčinu koju im je i pored otpora insertovao(kakav izraz!) Vlado Šćepanović, tad sedmi ili osmi igrač u reprezentaciji.

Kad se samo setim kako je nekad sve bilo super dođe mi da umrem sad kad nije ništa super u poređenju na nekad kad je sve bilo super.