Prijava

Da li još neko igra? Bilo bi lepo da kačimo ovde skrinove ili klipove onoga što smo napravili tamo. Da menjamo mišnjena o inovacijama u igri i sl.
Evo jednog mog projekta na multiplayer serveru mada sam ga uglavnom sam pravio :)
http://www.youtube.com/watch?v=pPi8cdFhiOM&feature=channel_video_title

А каква је ово игра?

ima li neku poentu ili samo trcis i gradis?

igra je veoma solžena...gugluj te malo. ne trči se samo unaokolo.

ja se jedno vreme bio napalio da igram to cudo i odem skinem kad ono ne radi
sad mi opet ne radi i oterao sam ih sve u .i.
inace cini mi se da nema poentu osim da 3 godine skupljas materijal i da kombinujes a da sledecih 7 godina pravis i na kraju kad napravis mozes da se karas

kad ono ne radi

pa vidiš pirat daje polovično iskustvo (pretpostavljam da si skinuo pirata jer ti nije radio) a originalna verzija je relativno jeftina i ima mnoge prednosti ako želiš da već uložiš vreme u ovu igru.

inace cini mi se da nema poentu osim da 3 godine skupljas materijal i da kombinujes a da sledecih 7 godina pravis i na kraju kad napravis mozes da se karas

a ovo je laž jer imaš servere na kojima se gradi de stvaraš materijale koji ti trebaju, tako da možeš da praviš šta god želiš (pokazah na snimku gore).
Takođe postoje i survival serveri koji su slični, recimo, wow-u i to je mnogo strava.
Zaista fenomenalna igra i toplo preporučujem ali je veoma zarazna :).

objasni to malo

i ja sam dete sa sela al mislim da sam ti pojasnio.

taođe pralniraju da dodaju i Adventure Mode u 1.8 zakrpi što će biti mnogo moćno.

ja sam na jendom besplatnom serveru (starije verzije mozes igrati na stranici od micrafta besplatno) rekao liku da ne kontam poentu igre i on mi rekao da sam idiot i ja mu kazem da cu napravit nesto za njega i to vece sam sat vremena pravio ogromne stepenice koje su bile visoke do vrha mape(maksimum) i kad se gore popnes i pogeldas dole velikim sam slovima napisao suck a penis.

to je prvi i zadnji put da sam igrao mincraft xD

hahaha :)
@uso5h
pazi brate
skinuo sam bre sa originalnog njihovog sajta bre onu bespaltnu verziju...sta ja znam sta je
na starom kompu kad sam skinuo ukucam ono username password i ta cuda
i ono nece dalje, tu stane
a sad nesto nece , verovatno nesto do windowsa...
izbaci neki error ( jebe me java i ceo oracle )
a inace znam da ima multiplayer ali cemu sve to?
jel ti multiplayer serveri nesto tipa WoW da igras i sve sto igras cuva se i NIKAD se ne brise
ili je to nesto tipa kanter gde je to privremeno i posle nekog vremena nestaje

pa te rane verzije su veoma bagovite, a potpuno je sad drugačija igra.
Jedan moj ortak, sa kime igram mc, je igrao od prvih verzija i kaže da sad ne može da se uporedi.
A to za brisanje i ne brisanje sa kompa: jedina igra koju nisam hteo da brišem bio je battlefield dok da nisu urnisali čiteri tako da to nikad ne znaš.

ja sam na jendom besplatnom serveru (starije verzije mozes igrati na stranici od micrafta besplatno) rekao liku da ne kontam poentu igre i on mi rekao da sam idiot i ja mu kazem da cu napravit nesto za njega i to vece sam sat vremena pravio ogromne stepenice koje su bile visoke do vrha mape(maksimum) i kad se gore popnes i pogeldas dole velikim sam slovima napisao suck a penis.

e na ovakve pričice sam msilio da vidim kad sam otvorio temu xD. mada i ti si igrao tu free verziju koja je nula kad se uporedi sa ovom trenutnom verzijom.

ma znam da je ta fri verzija kuracu odnosu na orginal al mrzi me nesto da dajem rapu... uglavnom strategije ganjam a to sam usao iz dosade xD

Ja sam igrao mesecima, al' samo sp. Uvek me je privlačio i mp mod, al' nije mi se davalo para na igricu :) Ima li neki način da se igra besplatno mp ? Patch neki, nešto ?

Ne postoji način da se igra pirat u mp. Aman nije greota da daš ti 15 evra. Greota je dati na neki smrdljivi CoD 50 a za ovo nije.

Jel neko za da uđemo preko mozile na alfa server i gradimo malo zajedno :) ?

Kuki oš mi prevesti ovu rečenicu sa tvog avatara

Roll on snare drum. Curtains.