Prijava

Jedva čekam da mi stigne droga... sav sam na iglama.
Pozivam one koji s nestrpljenjem čekaju 17. jul i nastavak prikazivanja omiljene nam serije da se malo podsetimo lude družine...

О чему се ради? Нећу да гуглам, хоћу да ми ви изрекламирате.

ukratko: Nastavnik hemije koji je previše kvalifikovan za svoj posao oboljeva od raka. Slučajem okolnosti pada mu na pamet da kuva kristal meth kako bi obezbedio porodicu, sobzirom da je hemičar i razume se u te stvari pravi najčistiji i najkvalitetniji meth na tržištu... E onda kreće ludnica..
Vredi pogledati u svakom slučaju.

Фино звучи. Погледачу.

Serija je ''Loše da lošije ne može biti''. Likovi originalni, na prvu loptu nespojivi, ali maestralno odradjeni. Dugo sam bežao od nje (jebo seriju sa ovim smešnim brkajlijom!) ali kad sam krenuo. Propast! Crni humor. Pomenimo samo neke nezaboravne momente:
- Leš u kadi, posut kiselinom, propada sa sprata do prizemlja... krv, creva, mozak... krkljanac!
- Profesor objašnjava učenicima da sudar dva aviona iznad grada i nije tako strašan jer su bili samo dve trećine popunjeni.
- Desetogodišnji klinac ubija dilera, radi inicijacije...

Da oživim malo temu šta mislite oćel roknuti Gasa da kraja sezone

Steta je ako roknu Gasa.Gas jebe!!

... i tako...
najavljene su još dve sezone po 8 epizoda.

Koliko dugo ja ne pratim serije,vec dobre 3 godine uopste nisam u toku,jbt...ovo mi zvuci zanimljivo do jaja.

Делује да је серија до јаја!

Voleo bih da je zaboravim... pa da gledam ponovo sve iz početka. Možda najbolji tv šou.

Ne pratim serije uopste,ali si me nalozio za ovu,pocecu da gledam najverovatnije.

Jel zna neko kad počinje nova sezona

Ja sam stig'o do treće sezone. TREĆA SEZONA JEBE, PA VI VIDITE! lololol Mlogo, ali MLOGO, možda čak i previše su mi kul oni burazeri i one njihove cipele! Bruka, e! Sve u svemu, dobra je serija za sad, videću kakva će biti kad odgledam do kraja ovu 3. i kad završim 4. sezonu. Nije mi ništa spektakularno, ali može da prođe.

15 jul izlazi nova sezona

Слепи Ретард

Где се то емитује уопште?